У трійці найкращих


Вересень місяць ознаменувався чудовою подією для картингістів України. Саме з 21 по 23 вересня 2018 року відбувся Фінал всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу (ІV ранг), відкритий чемпіонат ТСО України, кубок командувача сухопутних військ Збройних Сил України з картингу у м. Києві.

Вже стало традицією, що наше місто та область представляли картингісти Будинку дитячої та юнацької творчості. Від міста Олександрія був представлений у класах «Кадет» та «Популярний-Ю» Севастяненко Владислав, вихованець гуртка «Картинг» Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради. Пройшовши всі три етапи Чемпіонату України, юний спортсмен Олександрії не міг не прийняти участь у Фіналі всеукраїнських відкритих змагань з картингу.

У фіналі в якому брали участь 101 спортсмен з усіх регіонів України, Владислав у класі «Кадети» здобув почесне ІІІ місце та гідно представив м. Олександрію та всю Кіровоградську область на даних змаганнях.

Вітаємо команду картингістів Будинку дитячої та юнацької творчості із перемогою та бажаємо успіхів у новому сезоні перегонів з картингу!

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022