Асистенти арбітра: З. Курбанов, І.Жосан (обидва — Херсон).

4-й арбітр: В. Копієвський (Кіровоград).

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Леонов (Іващенко, 46), Ямполь (Чорній, 56), Чепурненко, Запорожан, к/к, Голенков (Бідловський, 42), Грицук, Шендрік, Коломоєць (Гуськов, 71), Басов.

«Нива»: Нагірний, Гудак, Рижук, Донець, к/к, Яневич, Петрівський (Мдинарадзе, 73), Шпікула, Сворак (Бадло, 77), Гринченко, Семенюк (Левчик, 77), Гудима.

Запасні: Шпук, Козак, Льодін, Пліс.

В.о.гол.тр.: Богдан Самардак.

Попередження: Є.Чепурненко, 24, – Р.Гудак, 14, С.Рижук, 50, А.Донець, 88.

Голи: Т.Петрівський, 45+2, автогол, Я.Ямполь, 55, О.Іващенко, 63.

Що ж перші хвилини цього поєдинку вселяли надію на швидкий гол, та одна справа думати так, інша – втілювати в життя задумане. «Олександрія» здобула перемогу, бо інакше і не могло бути. Хоча перший тайм пройшов без гостроти і небезпечних моментів. Не дивлячись на територіальну та ігрову перевагу олександрійців, дії підопічних В.Шарана не були такими настирними, що могло привести до взяття воріт тернопільчан. Хоча всі чекали швидкого голу ( зі слів колишніх футболістів та тренерів, — авт.). Перший ліпший момент гостроти гри виник біля воріт «Ниви» на 19-й хв. На 22-й хв. Ямполь вирішив пробити з дальньої відстані. М’яч пролетів низом, та мимо воріт. На 33-й хв. невтомний Грицук, лідер атакувальних дій, вміло зробив простріл на Басова, але той промахнувся – не поцілив у м`яч. На 39-й хв. Леонов дуже грамотно розібрався з захисниками «Ниви», дійшов до лінії карного майданчика, але в останню мить з ударом схибив. На 40-й хв. Ямполь шукає вільного Голенкова – віддає тому прострільний пас, та наш гравець пробиває у руки голкіперу тернопільчан. На 42-й хв. В.Шаран змінює Голенковва на Бідловського. Здавалось, що численна аудиторія глядачів не побачить забитого м’яча в першому таймі, а ні , м’яч затріпотів у сітці гостей, вже на доданих двох хвилинах першого тайму. А відбулося це так: наші виконали штрафний. Навіс на ворота — всі пробігають мимо м`яча, а Петрівський, якому заважав Басов, відправляє м’яч у свої ворота. Його удар був прицільним – 1:0. Олександрійці пішли в роздягальню з приємним настроєм.

Другий тайм. На поле вийшов Іващенко, змінивши Леонова. На початку гри Чепурненко спочатку пробив у напрямку воріт суперника, а вже на 54-й хв. Грицук з дальньої відстані добре приклався під удар — лише поперечина завадила Василю збільшити рахунок у матчі. Та неточність Грицука щойно виправив Ямполь. Як було сказано раніше він прицілявся під удар з дальньої відстані. Цього разу в його виконанні удар з лівої метрів з 25-ти був майстерно виконаний — м’яч був увігнаний в рамку воріт. Такі удари рідко хто парирує – 2:0. І тут же керманич нашої команди дає відпочинок автору другого голу. Місце Ямполя зайняв Чорній. Наші насідають все агресивніше на ворота гостей. На 63-й хв. Грицук дуже прицільно, награно, філігранно віддає пас на голову Іващенку, а той, вільний від опіки захисників, класно забиває третій м’яч у ворота суперника. Знову заміна: Коломійцю дають відпочити – на полі Гуськов. На 72-й хв. Іващенко зробив все від нього залежне, щоб Бідловський завершив голом, але з цього нічого не вийшло.

Б.Самардак робить першу заміну на 73-й хв.: Петрівського змінює син президента «Ниви» Мдинарідзе. Через кілька хвилин – на 77-й Сворока – Бадло, а Семенюка – Левчик. На 82-й хв. Гуськов повинен був збільшувати рахунок, коли виходив наодинці з голкіпером «Ниви» Нагірним, та не влучив по м`ячу – промазав.

Упевнена, раціональна, очікувана перемога зміцнила позицію лідера.

Прес-конференція

Б.Самардак,в.о. гол. тр. «Ниви»:

— Самий перший негатив, що програли, але такій команді, як «Олександрія», не соромно програти. Я хотів, щоб мої гравці всі 90 хвилин грали під навантаженням, натиском, і вони відіграли добре весь матч.

В.Шаран, гол. тр. «Олександрії»:

— Знову ми дали відпочинок деяким гравця. Бо попередня неділя була дуже насиченою і важкою. Другий тайм провели краще, як так і треба. Ми добре знаємо які проблеми у «Ниви». Перший тайм відіграли з браком. Вболівальників було чимало ( рекорд за всі останні матчі піврічної давнини — 4200 чловік, — авт.) – треба було грати. Ми маємо рівноцінних не лише воротарів, а й гравців усіх ланок, які стабільно грають. Шендрік сьогодні відіграв першу гру після травми. Голенкова змінив на полі за не виконання настанов. Мало було у його грі агресивності, мало руху вперед. Багато грав назад. Він це і сам зрозумів. На Ваше запитання стосовно кубкового матчу з «Зорею» 27 вересня, — це класна команда, яка вміє грати на високому рівні. Ми з президентом клубу С.А.Кузьменком говорили на цю тему. Головне, щоб усі були живі і здорові. Щоб все було гаразд. Вітаю з Днем шахтаря. Ця перемога для них.