Успіх юних олександрійських шахістів на обласному рівні


Уперше в Олександрівці відбувся неофіційний чемпіонат області з шахів серед юних шахістів. 23 грудня до районного центру прибули 78 шахістів від 8 до 14 років, щоб вперше на такому рівні позмагатися в грі шахів.

Олександрію в бліц-турнірі представляли 10 шахістів під керівництвом тренера – викладача з шахів ДСЮШ №2 Г.Івасенка.

— Сьогодні ми зібралися в нашому клубі, щоб підвести підсумки та відзначити кращих шахістів, – говорить Григорій Васильович, – які привезли до нашого міста 7 призових місць з 10. Це чи не вперше такий великий успіх наших шахістів за останні 10 років. Якби наші гравці старшої групи (до 14 років) не захворіли, то призових місць було б більше. М.Якушенко у віковій групі до 8 років розділив I-II місце з С.Кадуром, яка виграла усі партії. У віковій групі до 10 років М.Жежеря посів у заліку 5- 8 місце, що для юного олександрійського спортсмена гарний результат. Перше місце з другим поділив наш К.Косяк. У віковій групі не було рівних нашим гравцям. Відповідно вони посіли три призові місця: Н.Плищевський – III, К.Мезенець – II та – I місце за В.Куценком, який виграв усі партії. Серед 14-ти літніх спортсменів не було рівних Є.Абовяну, який завоював I місце. Таким чином, в неофіційному заліку команда м.Олександрія здобула перше місце. Ми плануємо провести обласні змагання зі «швидких» шахів у лютому місяці в Олександрії, якщо знайдемо відповідні кошти. Велику долю нашої перемоги слід віднести на адресу нашого вже постійного мецената, депутата міської ради В.В.Дожджаника. Володимир Васильович вніс велику частку в тому, щоб наша команда відправилася на це змагання. Його постійна підтримка юних шахістів сьогодні – результат того, що вкладені кошти дають свої гарні плоди. Знаю, що і дорослих шахістів він підтримує – відтворює в нашому місті славні традиції шахістів…Напередодні новорічних свят В.Дожджаник прибув до нас, щоб подякувати за перемоги наших юних спортсменів та привітати з наступаючим Новим 2018 роком.

– Дорогі діти, спортсмени з шахів, гри інтелектуального характеру, ваші успіхи нехай і неофіційному обласному чемпіонаті – це перший крок до великих ваших перемог завтра, звернувся до присутніх у залі В.Дожджаник. – Я бачу ваші радісні обличчя, бачу ваш гарний та бадьорий настрій. Головне, щоб шахи і шашки не залишили Олександрію, а мали велике майбутнє завтра, щоб наше місто гордилося своїми чемпіонами світу. І такий день таки наступить, бо бачу як з кожним роком ваші успіхи зростають. Більше дітей долучаються до розумової, розвиваючої інтелектної гри, і це радує, бо діти не засиджуються в комп`ютерах, не швендяють вулицями в пошуках «пригод», а привчають себе до логічно-математичного мислення, дисципліни, сили волі і витримки. І моє завдання, завдання вашого тренера якомога більше долучати підлітків до гри в шахи та шашки. А щодо лютневого чемпіонату Кіровоградщини в Олександрії, то обіцяю, що все, що буде залежне від мене, виконаю аби наша Олександрія стала центром області з шахів та шашок. Завдання – відродити цей вид спорту, який принесе загально-суспільну користь. А сьогодні я прийшов привітати вас з наступаючим Новим 2018 роком, побажати вам міцного здоров`я, гарних оцінок у щоденниках та успіхів у вашому улюбленому виді спорту – грі з шахів. Нехай здійсняться усі ваші задуми і мрії, нехай ваші перемоги в майбутньому прославлять не лише місто, область, Україну, а стануть першими в світі.

О. Оскар
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022