УЄФА не затвердила Олександрію як місце для групового етапу Ліги Європи


Наш регіон не відповідає вимогам Регламенту змагань Ліги Європи УЄФА 2019/2020. Такий висновок від фахівців УЄФА надійшов до клубного офісу «Олександрії» за місяць після проведення інспекції.

Як ми вже повідомляли, у червні інспектори УЄФА відвідали наш клуб – фахівці перевірили готовність інфраструктури стадіону «Ніка» до проведення офіційних міжнародних матчів групового етапу Ліги Європи 2019/2020.

За підсумками візиту інспектори підготували звіт, згідно якому адміністрація УЄФА не змогла прийняти Олександрію як місце для групового етапу Ліги Європи.

Зокрема, представник УЄФА Кіт Далтон в офіційному листі, котрий отримали вчора, наголосив на таких факторах як надто далека відстань до аеропортів Кривого Рогу, Дніпра й Києва та відсутність у нашому регіоні належної готельної інфраструктури (фактично, перший чотиризірковий готель розташовано більше, ніж в трьох годинах їзди автобусом). Також, стандарти готелів у нашому регіоні не є прийнятними за розмірами та якістю для розміщення посадових осіб УЄФА, партнерів і вболівальників.

Про альтернативне місце проведення змагань Ліги Європи УЄФА ми повідомимо найближчим часом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021