УЄФА не затвердила Олександрію як місце для групового етапу Ліги Європи


Наш регіон не відповідає вимогам Регламенту змагань Ліги Європи УЄФА 2019/2020. Такий висновок від фахівців УЄФА надійшов до клубного офісу «Олександрії» за місяць після проведення інспекції.

Як ми вже повідомляли, у червні інспектори УЄФА відвідали наш клуб – фахівці перевірили готовність інфраструктури стадіону «Ніка» до проведення офіційних міжнародних матчів групового етапу Ліги Європи 2019/2020.

За підсумками візиту інспектори підготували звіт, згідно якому адміністрація УЄФА не змогла прийняти Олександрію як місце для групового етапу Ліги Європи.

Зокрема, представник УЄФА Кіт Далтон в офіційному листі, котрий отримали вчора, наголосив на таких факторах як надто далека відстань до аеропортів Кривого Рогу, Дніпра й Києва та відсутність у нашому регіоні належної готельної інфраструктури (фактично, перший чотиризірковий готель розташовано більше, ніж в трьох годинах їзди автобусом). Також, стандарти готелів у нашому регіоні не є прийнятними за розмірами та якістю для розміщення посадових осіб УЄФА, партнерів і вболівальників.

Про альтернативне місце проведення змагань Ліги Європи УЄФА ми повідомимо найближчим часом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022