В. Грицук: «Виконую настанови тренера: виходити на поле і забивати»


Василь Грицук улюбленець олександрійської футбольної публіки, яка з великою шаною і повагою відноситься до цього самобутнього, неординарного футболіста в ФК «Олександрія». Його шлях у великий футбол розпочався з «Кривбасу». Народився і виріс Василь у Кривому Розі (мікрорайон Карачуни, безліч озер, ставків, від вироблених кар’єрів, найстарша за віком пролетарська частина залізорудного Кривого Рогу, — авт.). Крім футболу, Василь люблячий батько, який разом з дружиною виховують двох синів: Ваню та Даніїла.

— З дитинства захопився футболом. Йшли роки, намагався постійно себе вдосконалювати. Були періоди злету і падіння… Молодість, азарт інколи заважали вдумливості перебування на полі. Гадаю, що це вже позаду. Футбол, якщо ти йому віддаєшся сповна, коли він є частиною твого єства, приносить радість і собі, і тим, хто приходить відвідати матч.

— Чи не заважає твоя деяка нестандартність дій на полі, коли ти можеш «накрутити», а в кінцевому результаті немає результату?

— У кожного гравця свій стиль гри у футбол. Тому ми всі різні, але ми підпорядковані чітким вказівкам нашого тренера. В.Б. Шарана, який завжди бачить наші успіхи і помилки. Його досвід і практика, психологія допомагають долати певні недоречності у футбольних діях. Ми єдиний колектив – граємо на команду. Командний дух, характер сформований так, як це бачить тренерський штаб. А щодо «накрутити». Буває таке, але коли ти з м`ячем і мислиш як забити гол, відчуваєш, що можеш це зробити саме в цю мить, відповідно і береш ініціативу гри на себе. Це футбол – він амбіційний, непередбачуваний. Інколи приходиться приймати рішення за які потім буває і соромно.

— Василю, ти вийшов на поле у матчі з «Ворсклою» і забив чудовий м’яч в у ворота Б.Шуста. Було відчуття класика виконання стандартних положень…

— На кожному тренуванні та під час проведення теоретичних занять Володимир Богданович постійно наголошує, що виконання стандартних положень – це завжди тривога для суперника, це накал, боязнь пропустити. І цим моментом ми повинні скористатися сповна. Гол зі стандарту – це вже напрацювання роками, якому тренер віддає багато уваги під час тренувань. Його думки і прагнення, настанови доводять правоту тренера в голах. У цьому краса футболу, коли всі в напрузі. Здається, що немає жодної шпаринки, де б м’яч влучив у ворота, а ти знаходиш її, пробиваєш і м’яч у сітці. А коли він летить у дев`ятку, то це вже вінець для радості уболівальників. Ми граємо для них – вони наші головні судді і поціновувачі. Глядач для тренера, коли заповнені трибуни і «реве» стадіон», це половина успіху, повірте тоді і бігти хочеться, і викластися на повну, показати всю свою майстерність. Це все йде від тренерського штабу, який організований на виконання єдиної мети – виходити на поле і перемагати. Це йде від нашого президента С.А. Кузьменка, керівництва клубу, які створили все можливе для повноцінного футбольного зростання «Олександрії». А щодо голу, то це моя робота, яку повинен виконувати якісно, що й зробив, бо відчував, що вболівальник чекає голу, що за плечима команда, тренерський штаб, який вклав максимум зусиль, знань і терпіння, щоб такі голи забивалися і приносили бажані очки.

І. Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021