В. Грицук: «Виконую настанови тренера: виходити на поле і забивати»


Василь Грицук улюбленець олександрійської футбольної публіки, яка з великою шаною і повагою відноситься до цього самобутнього, неординарного футболіста в ФК «Олександрія». Його шлях у великий футбол розпочався з «Кривбасу». Народився і виріс Василь у Кривому Розі (мікрорайон Карачуни, безліч озер, ставків, від вироблених кар’єрів, найстарша за віком пролетарська частина залізорудного Кривого Рогу, — авт.). Крім футболу, Василь люблячий батько, який разом з дружиною виховують двох синів: Ваню та Даніїла.

— З дитинства захопився футболом. Йшли роки, намагався постійно себе вдосконалювати. Були періоди злету і падіння… Молодість, азарт інколи заважали вдумливості перебування на полі. Гадаю, що це вже позаду. Футбол, якщо ти йому віддаєшся сповна, коли він є частиною твого єства, приносить радість і собі, і тим, хто приходить відвідати матч.

— Чи не заважає твоя деяка нестандартність дій на полі, коли ти можеш «накрутити», а в кінцевому результаті немає результату?

— У кожного гравця свій стиль гри у футбол. Тому ми всі різні, але ми підпорядковані чітким вказівкам нашого тренера. В.Б. Шарана, який завжди бачить наші успіхи і помилки. Його досвід і практика, психологія допомагають долати певні недоречності у футбольних діях. Ми єдиний колектив – граємо на команду. Командний дух, характер сформований так, як це бачить тренерський штаб. А щодо «накрутити». Буває таке, але коли ти з м`ячем і мислиш як забити гол, відчуваєш, що можеш це зробити саме в цю мить, відповідно і береш ініціативу гри на себе. Це футбол – він амбіційний, непередбачуваний. Інколи приходиться приймати рішення за які потім буває і соромно.

— Василю, ти вийшов на поле у матчі з «Ворсклою» і забив чудовий м’яч в у ворота Б.Шуста. Було відчуття класика виконання стандартних положень…

— На кожному тренуванні та під час проведення теоретичних занять Володимир Богданович постійно наголошує, що виконання стандартних положень – це завжди тривога для суперника, це накал, боязнь пропустити. І цим моментом ми повинні скористатися сповна. Гол зі стандарту – це вже напрацювання роками, якому тренер віддає багато уваги під час тренувань. Його думки і прагнення, настанови доводять правоту тренера в голах. У цьому краса футболу, коли всі в напрузі. Здається, що немає жодної шпаринки, де б м’яч влучив у ворота, а ти знаходиш її, пробиваєш і м’яч у сітці. А коли він летить у дев`ятку, то це вже вінець для радості уболівальників. Ми граємо для них – вони наші головні судді і поціновувачі. Глядач для тренера, коли заповнені трибуни і «реве» стадіон», це половина успіху, повірте тоді і бігти хочеться, і викластися на повну, показати всю свою майстерність. Це все йде від тренерського штабу, який організований на виконання єдиної мети – виходити на поле і перемагати. Це йде від нашого президента С.А. Кузьменка, керівництва клубу, які створили все можливе для повноцінного футбольного зростання «Олександрії». А щодо голу, то це моя робота, яку повинен виконувати якісно, що й зробив, бо відчував, що вболівальник чекає голу, що за плечима команда, тренерський штаб, який вклав максимум зусиль, знань і терпіння, щоб такі голи забивалися і приносили бажані очки.

І. Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022