В. Колосков: «Граємо з азартом, але без травматизму»


Хто хоч раз у своєму дитинстві грав у хокей, то вже ніколи не забуває свого дитинства. А той, хто живе здоровим способом життя, хто культивує фізичний гарт і прививає любов до хокею іншим, заслуговує похвали. На мікрорайоні вже кілька років збираються любителі хокейної гри, щоб на свіжому повітрі, під скрегіт ковзанів та стукоту клюшок позмагатися в чоловічу силову гру. Не кожен може на ковзанах протягом години ганяти шайбу… Це суто чоловіча гра.

— Граємо з азартом, але без травматизму, — відмітив на початку розмови один із ініціаторів гри в хокей В`ячеслав Колосков, підприємець нашого міста. – Втілювати в життя, вірніше відновлювати один із масових зимових видів спорту – хокей, наша ініціативна група почала з 2010-го року. У дитинстві для кожного з нас хокей був найулюбленішим видом відпочинку. Сьогодні маємо два стабільних склади команд. Вікових обмежень не існує. У команді грають хлопці 16-річного віку з хокеїстами яким за 40 і більше. Головне, щоб було бажання грати. Розчистили один майданчик. На вихідні І.Хільчук, який також грає в нашій команді, своїм квадроциклом зі спеціальним обладнанням розчистить від снігу ще один майданчик для малечі,бо на вихідні прийдуть десятки юних хокеїстів. Завдячуючи йому маємо приміщення, де зберігаємо свою форму. У нас все на рівні. Залучати дітей до хокею – це свого роду виховний процес, що додає мужності та фізичного гарту. Звісно, що і малеча показує цікаві баталії. Чим більше наших дітей будуть займатися спортом, зокрема хокеєм, ти менше буде проблем у батьків з їх часто неорганізованим дозвіллям. У нас вони всі під наглядом, ми їх вчимо до професійного ставлення до гри в хокей.

-Просто граєте чи ще й проводите змагання?

— Двічі на тиждень виїздимо до Кропивницького, де на критому катку нам виділяють час для проведення змагань з хокеїстами обласного центру. Якщо одна команда гірше грає, то друга часто виграє у суперника.

І. Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022