В Олександрії пройшли змагання з волейболу та міні-футболу


З нагоди Дня працівників сільського господарства в Олександрії майже одночасно пройшло два цікавих спортивних заходи: традиційний відкритий районний турнір із волейболу та змагання з міні-футболу.

Обидва спортивні заходи кілька років тому започатковані Олександрійською райдержадміністрацією і зараз подивували вболівальників чудовою організацією і запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку, у кожному змаганні.

Що стосується турніру з волейболу, то цього року він проходив у спортивному залі міському Палацу спорту, де за перемогу змагалися чотири команди волейболістів, серед яких були представники як району, так і міста. Арбітром змагань був досвідчений суддя Леонід Курочкін.

Як стало відомо нашому кореспонденту, за підсумками проведеного турніру з волейболу І місце виборола команда Олександрійської райдержадміністрації; ІІ– команда «УкрАгроКому»; ІІІ– міська команда «Перемога» ; IV місце – команда «Нова Прага».

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами й цінними подарунками.

До речі, традиційно спортивний захід підтримали сільгоспвиробники району. Зокрема — СВК ім. Фрунзе, ТОВ «Комінтерн-Агро», ФГ «Олександрівське», ТОВ «Агродар ЛТД», ТОВ «Степ», ТОВ «Колос», ТОВ «Агро-Ток» та інші.

Вісім команд охоче взяли участь у цих змаганнях з міні-футболу., адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї територіальної громади. Тож за перемогу у турнірі поборолися футбольні команди з Комінтерну, Улянівки, Головківки, Нової Праги, Щасливого, Червоної Кам’янки, Дівочого Поля та районного відділу міліції.

Підбиваючи підсумки змагань, директор ДЮСШ «Колос» Юрій Котов зазначив, що турнір пройшов змістовно, до участі в ньому були залучені судді-професіонали, напруженою була практично кожна гра, а також окремо подякував усім учасникам, і разом із начальником управління агропромислового розвитку Олександрійської РДА — Олександром Ткаченком вручив фіналістам пам’ятні медалі, грамоти відповідних ступенів та матеріальне заохочення.

За підсумками змагань I місце посіла футбольна команда «Головківка», II– ФК «Червона Кам’янка», III – ФК «Більшовик» з Ульянівки, IV – ФК «Дівоче Поле». «Кращим гравцем турніру» визнали представника команди «Більшовик» Дениса Вознюка.Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022