В Олександрії відбувся IV Відкритий Кубок клубу «Ояма»

В Олександрії відбувся IV Відкритий Кубок клубу «Ояма»
У неділю, 27 жовтня, в Олександрії відбувся четвертий Відкритий Кубок спортивного клубу «Ояма» з шинкіокушинкай карате. Змагання проводилися у залі ДЮСШ № 2. Організував змагання олександрійський спортивний клуб «Ояма».

Цієї осені за кубок змагалися близько 130 спортсменів. Майже третину учасників цьогорічного кубка складали дівчата. Змагання проводилися у 6 вікових категоріях: 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-15 та 16-17 років. Своїх спортсменів представили 7 спортивних клубів із трьох населених пунктів, серед них були три команди із Кропивницького, три – з Олександрії і одна команда — з Павлиша.

Як зазначили організатори змагань, у цьому році була особливо помітна гарна підготовка спортсменів, які показали якісну техніку. Також організатори відмітили якість суддівства, яка теж була на найвищому рівні.

Змагання тривали майже цілий день, але це не завадило юним каратистам показати свої вміння. Під час поєдинків суддям було дуже складно визначити переможця, адже усі спортсмени показували гарний результат. Деяким учасникам доводилося битися по декілька раундів через однаково високий рівень підготовки. Чим ближче до фіналу, тим запеклішими ставали бої, особливо у старшій віковій категорії. Допомагали спортсменам у поєдинках поради наставників та підтримка рідних, які прийшли разом з учасниками на змагання. Були і радість від перемог, і сльози через поразки.

У змаганнях за кубок клубу «Ояма» розігрувалися 42 комплекти нагород. Переможців визначали у всіх вікових та вагових категоріях окремо серед хлопців та серед дівчат. Традиційно деяким учасникам вручали нагороди у номінаціях «Краща техніка», «Приз глядацьких симпатій», «За волю до перемоги» теж окремо для дівчат та хлопців.

Перше командне місце у змаганнях посів олександрійський спортивний клуб «Спарта-17», на другому опинився спортивний клуб «Сайфа» з Павлиша, а на третьому — кропивницький клуб «Будокан». Організатори змагань – клуб «Ояма» — не претендував на перемогу у командних змаганнях. Усім переможцям Відкритого Кубку клубу «Ояма» вручили кубки, медалі та дипломи.

Юлія Пастух

Олександрійські новини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022