В «Олександрії» змінилися плани


— Відбулися зміни в плані підготовки команди до другої частини чемпіонату. В чому вони полягають?

— Ми разом з керівництвом клубу прийняли рішення, що краще поїхати на один навчально-тренувальний збір до Туреччини, але зробити це дещо пізніше. Перший підготовчий збір проведемо в Олександрії. Зокрема, увага буде приділятися на функціональну підготовку футболістів. Ті умови, які створені для нас, мається на увазі інфраструктура клубу, дозволяють нам провести перший підготовчий період. В нашому розпорядженні є поле зі штучним покриттям, хороша база для відновлення. Заплановано провести чотири товариські зустрічі. Перший контрольний матч проведемо 23 січня в Кривому Розі проти «Гірника» на нещодавно побудованому полі зі штучним покриттям високого рівня. На 27-ме січня поки що немає спаринг-партнера. На 31-ше січня є домовленість провести товариську зустріч з комсомольським «Гірником – Спорт», а 6-го лютого зіграємо з «Кременем» (Кременчук). Вже 8 лютого відлітаємо до Туреччини на трьохтижневий навчально-тренувальний збір, під час якого плануємо провести кілька контрольних поєдинків.

— Ви тримаєте зв’язок з усіма футболістами. Скажіть, будь ласка, в яких психо-фізичних кондиціях вони зараз перебувають?

— Всі здорові, лише В.Грицуку, який після операції, ще зарано займатися в основній групі, але ми маємо надію на його швидке одужання. Зараз під питанням є декілька гравців, їх долю будемо вирішувати після спарингу 23-го січня. Є проблеми з тими гравцями, яких ми б хотіли бачити в команді, тому що вони наразі перебувають на контрактах в інших командах, зокрема це М.Козак. Зараз ми ведемо по ньому переговори з керівництвом «Десни». Не знаю чим це закінчиться, але хотілося б бачити цього гравця в нашій команді. На перегляд буде запрошено ще кілька гравців, які свого часу виступали в Прем’єр-Лізі, їх імена з етичних міркувань назвемо згодом.

— В тренерському штабі змін не відбулося?

— Всі залишаються на своїх місцях, в цьому плані все нормально. Ми, навіть, і не думали щось змінювати.

— За умовами регламенту змагань в Прем’єр-Лізі має бути і молодіжний склад. Коли молодіжка буде сформована і почне повноцінну роботу?

— Відбулася розмова з керівництвом клубу, під час якої дійшли до згоди, що це питання вирішиться в середині лютого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022