В Олександрії з’явився ще один тренажерний майданчик


29 жовтня 2014 року відбулось урочисте відкриття майданчику з тренажерним обладнанням на території ЗНЗ І-ІІІ ст. № 2 ім. М.Горького.

На святі відкриття майданчику були присутні: міський голова С.Цапюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.Сосна, секретар міської ради Г.Лоцман та начальник управління освіти, молоді і спорту Л.Димкова, методист НМЦ управління освіти, молоді та спорту Л.Хейнолайнен.
В своєму вітальному слові Степан Кирилович зазначив що, незважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в країні, дії міської влади спрямовані на комплексну реалізацію соціальних програм, направлених на фізичний розвиток та здоров’я підростаючого покоління.

На знак вдячності за подарунок учні ЗНЗ І-ІІІ ст. № 2 ім. М.Горького підготували спортивні та художні номери. Міський голова разом із школярами перерізав символічну стрічку, після чого учні навчального закладу першими випробували нові тренажери, отримуючи задоволення від подарунку.

Даний майданчик вже п’ятий, що встановлений на території навчальних закладів міста. Відповідні подарунки від влади вже отримали НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», НВК«ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», ОНВК«ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей» та ЗНЗ І-ІІІ ст. №15.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022