В. Пономар: «Подумав, що це був жарт»


— Прем’єр-Ліга відзначила тебе як найдисциплінованішого гравця чемпіонату сезону 2015/2016 р.р. Які твої враження від цієї новини? Це твоя перша відзнака на найвищому рівні.

— Звісно було дуже приємно, що Прем’єр-Ліга визначила саме мене. Про цю винагороду я дізнався ще на зборах в Словенії. Спочатку я не повірив. Подумав, що це був жарт, але потім прочитав офіційного листа і зрозумів, що це саме так.

— Чому сам не зміг поїхати до Одеси та забрати свою винагороду?

— Зараз у нас щоденні тренування, розпочинається сезон, тому не хотілось порушувати робочий процес.

— Перша гра в чемпіонаті проти київського «Динамо». Як команда готується на цю гру?

— Звісно, ми будемо на поле боротись та намагатимемось показати красивий футбол. Налаштовані лише на позитивний результат.

— Які твої враження від Супер-Кубку «Шахтар» — «Динамо»?

— Мені гра сподобалась. Було помітно, що обидві команди пройшли прекрасну підготовку на зборах.

— Одразу після гри в чемпіонаті проти «Динамо», перший домашній матч «Олександрії» — єврокубковий. Як ти оцінюєш жеребкування та суперників?

— Знаю те, що нам можливо попадеться КСМС Ясси (Румунія) або ФК «Хайдук» Спліт (Хорватія), з яким я більше знайомий тому, що за цю команду граю мій товариш Максим Білий. Скажу відверто, що проти обох команд у нас шанси рівні. Безперечно, «Хайдук» більш іменитіший, але я бачив перший матч цих команд, то і румуни — хороша, цікава команда.

— С Максимом Білим ще не спілкувався стосовно можливої зустрічі?

— Якщо доведеться зустрітись с Хайдуком», тоді й поспілкуємось.

— Полтавський футболіст Младен Бартуловіч дав інтерв’ю хорватській пресі про нашу команду і виділив гравця проти якого найтяжче грати. Ним виявися ти.

— Так я бачив цю новину, але я не вважаю себе таким гравцем тому, що в нашій команді всі футболісти добре підготовлені. Будемо робити так, щоб супернику було не тільки проти мене тяжко грати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022