В. Пономар: «Подумав, що це був жарт»


— Прем’єр-Ліга відзначила тебе як найдисциплінованішого гравця чемпіонату сезону 2015/2016 р.р. Які твої враження від цієї новини? Це твоя перша відзнака на найвищому рівні.

— Звісно було дуже приємно, що Прем’єр-Ліга визначила саме мене. Про цю винагороду я дізнався ще на зборах в Словенії. Спочатку я не повірив. Подумав, що це був жарт, але потім прочитав офіційного листа і зрозумів, що це саме так.

— Чому сам не зміг поїхати до Одеси та забрати свою винагороду?

— Зараз у нас щоденні тренування, розпочинається сезон, тому не хотілось порушувати робочий процес.

— Перша гра в чемпіонаті проти київського «Динамо». Як команда готується на цю гру?

— Звісно, ми будемо на поле боротись та намагатимемось показати красивий футбол. Налаштовані лише на позитивний результат.

— Які твої враження від Супер-Кубку «Шахтар» — «Динамо»?

— Мені гра сподобалась. Було помітно, що обидві команди пройшли прекрасну підготовку на зборах.

— Одразу після гри в чемпіонаті проти «Динамо», перший домашній матч «Олександрії» — єврокубковий. Як ти оцінюєш жеребкування та суперників?

— Знаю те, що нам можливо попадеться КСМС Ясси (Румунія) або ФК «Хайдук» Спліт (Хорватія), з яким я більше знайомий тому, що за цю команду граю мій товариш Максим Білий. Скажу відверто, що проти обох команд у нас шанси рівні. Безперечно, «Хайдук» більш іменитіший, але я бачив перший матч цих команд, то і румуни — хороша, цікава команда.

— С Максимом Білим ще не спілкувався стосовно можливої зустрічі?

— Якщо доведеться зустрітись с Хайдуком», тоді й поспілкуємось.

— Полтавський футболіст Младен Бартуловіч дав інтерв’ю хорватській пресі про нашу команду і виділив гравця проти якого найтяжче грати. Ним виявися ти.

— Так я бачив цю новину, але я не вважаю себе таким гравцем тому, що в нашій команді всі футболісти добре підготовлені. Будемо робити так, щоб супернику було не тільки проти мене тяжко грати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022