В. Шаран : «Ми готові на четвірку, але не тверду!»

пфк александрия владимир шаран
Головний тренер ПФК «Олександрія» В.Шаран дав інтерв’ю працівнику прес-служби Євгену Довгаленку.

— Володимире Богдановичу, закінчилась перша частина навчально-тренувального збору в Туреччині. Який висновок Ви можете зробити?

— Той план роботи, який був запланований ми повністю виконали, тобто, більше акцентувати увагу на спеціальну витривалість. Важливо те, що майже всі футболісти здорові. На даний момент травмований лише Антон Голенков, який на тренуванні отримав ушкодження. Загалом, майже всі спаринги, окрім двох останніх, ми давали грати футболістам по тайму, а проти «Каспія» і «Жетису» матч проводили фактично в одному складі.

— В якому із матчів ви найбільше отримали інформації про стан команди на даному етапі?

— Найбільше інформації та висновки я отримав після заключного матчу з «Жетису». Ця команда дуже хорошого рівня і гра вказала нам наші помилки. Тренерський штаб зробив висновок, що нашим гравцям потрібно удосконалювати швидкість та витривалість. Над чим ми і будемо працювати.

— Єдина поразка, доволі таки несподівана, в першій частині зборів від грузинського «Сабуртало». Не вважаєте її важливою в якості пихологічного настрою команди?

— Так, я згоден. Ми не мали інформації про цю команду. Все залежало від футболістів та їх настрою. Вже до гри наші гравці думали, що обіграли суперника. В першому таймі ми мали змогу забивати 5-6 м’ячів у ворота грузинів, а у відповідь отримали поразку 2:3. Після цього у нас був розбір гри, де пройшла дуже серйозна розмова. Добре, що є такі матчі на зборах тому, що в чемпіонаті це просто недопустимо з таким настроєм виходити на гру.

— Новачки виправдовують ті сподівання, які на них покладені?

— Всіма новобранцями я задоволений. Хлопці стараються і демонструють всі свої бійцівські якості, щоб отримати місце в основному складі.

— Загалом, по 5-ти бальній шкалі можете оцінити підготовку команди на даному етапі?

— Зараз дуже тяжко робити якісь висновки та ставити оцінки, але, на мою думку, ми готові на четвірку, але не тверду.

— Які плани на другу частину зборів в Туреччині?

— На 21 лютого заплановано 2 тренування, 22 лютого зіграємо з вірменським «Пюніком», а 24 лютого з російським «Ротором» (Волгоград). Після цього, на 26 та 27 лютого заплановані товариські зустрічі, але спаринг — партнери ще уточнюються.

— Наступний навчально-тренувальний збір планувалося провести на Закарпатті. Чи не зміняться плани команди?

— Так, дуже тривожний стан в Україні, тому ,можливо, нам доведеться змінити плани і залишитись в Олександрії.

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022