В. Шаран підводить підсумки першого навчально-тренувального збору


Підходить до завершення перший навчально-тренувальний збір у Туреччині, після якого головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран може підводити певні підсумки.

— Володимире Бодановичу, минуло два тижні робочого процесу. Які підсумки можна зробити?

— Ми виконали той план, який було задумано перед початком зборів. Головною метою було надати футболістам певні фізичні навантаження, з якими вони впорались.

— Команда провела чотири спаринги, із яких три перемогла та ще одного разу зіграли внічию.

— Так, незважаючи на всі ті фізичні навантаження, які були у гравців, ми досить добре провели всі спаринги, пропустивши в чотирьох матчах лише один гол.

— Як щодо долі білоруського футболіста Терентія Луцевіча?

— На даний момент Терентій залишить команду, але ми не сказали йому: «Прощавай!». Ми сказали йому «До побачення!». Спочатку ми думали, що цей футболіст нам допоможе, але за два тижні тренерський штаб зробив певні висновки. Це гравець високого рівня, але йому слід додати у фізичних та силових параметрах. Я це йому сказав. Якщо він буде працювати у правильному руслі, то влітку є всі передумови побачити його знову в «Олександрії».

— Що скажете про ще одного потенційного новачка Бояна Дубаїча?

— Це футболіст атакаючого плану, але із зовсім іншим стилем гри, якщо порівнювати із Терентієм Луцевічем. Він зіграв один матч, непогано себе проявив, тому було вирішено дати йому шанс на другому навчально-тренувальному зборі.

— З приводу Валерія Бондаренка Ви вже визначились?

— Так. Він показав хороший рівень футболу і ми вважаємо, що він нам допоможе, тому плануємо підписати із ним контракт.

— Ви ще говорили, що має приїхати футболіст із Грузії?

— Так, на наступний збір до нас має приєднатись грузинський фланговий півзахисник.

— Серед олександрійських вболівальників з’явились чутки, що це може бути всім давно відомий Давід Таргамадзе.

— Ні, це не він. Наш потенційний новачок із «Динамо» (Тбілісі).

— Якщо із новачками все зрозуміло, то які плани по товариським матчам?

— Є календар спарингів і відомі команди, з якими ми будемо грати. 6-го лютого зіграємо із словенським «Марібором», 8-го лютого — ФК «Астана» (Казахстан), 10-го лютого — «Богеміанс-1905» (Чехія), 14-го лютого — «Самтредіа» (Грузія), 15-го лютого — «Спартак» (Латвія).

— Підводячи підсумок, щоб Ви відзначили у своїх футболістах?

— Я задоволений їхньою самовіддачею. Було помітно, що в деяких матчах їм було тяжко, але вони доводили, що справжні професіонали. Хочеться окремо відзначити молодого захисника Владислава Шкіндера, який з кожним днем суттєво додає. Тренерський штаб покладає на нього великі сподівання. А так, я дякую футболістам за роботу. Повернемось в Україну, пару днів відпочинемо і знову летимо в Туреччину на другий навчально-тренувальний збір.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022