В. Шаран: «Результатами зборів я задоволений»


Головний тренер ФК «Олександрія» В.Шаран дав інтерв’ю клубній прес-службі про результати навчально – тренувальних зборів, проведених в Олександрії і Туреччині та планах підготовки команди до другої частини чемпіонату.

— Ось і пройшли два навчально-тренувальні збори в Олександрії та Туреччині. Хотілося б щоб Ви поділилися своїми враженнями від цих зборів.

— Підготовка до другої частини чемпіонату продовжується. В нас із сьогоднішнього дня починається вже третій передзмагальний збір. Протягом 14-ти днів перед футболістами стоятимуть завдання більш тактичного характеру, робота на швидкості. Цей період дуже важливий для нас. В першу чергу ми дуже вдячні керівництву клубу, на чолі з Сергієм Анатолійовичем Кузьменком, які зробили все можливе в цей нелегкий час для того, щоб команда виїхала в Туреччину на тренувальний збір, який ми провели в прекрасних комфортних умовах. На превеликий жаль, погодні умови не завжди відповідали нашим бажанням. Але, не дивлячись на це, ми виконали той план роботи, який було заплановано. Єдине, чим я не задоволений в контрольних матчах, так це реалізацією гольових моментів. Майже в кожній зустрічі наша лінія атаки припускалася просто дитячих помилок. Але ще є час і ми обов’язково виправимо ці недоліки.

— Скажіть, будь ласка, чи виправдало Ваші сподівання, те що перший збір команда провела в Олександрії, а не в Туреччині, як планувалося раніше?

— Зараз важко робити якісь висновки, це покаже чемпіонат. Ми, дійсно, йдучи в новорічну відпустку, планували провести два навчально-тренувальні збори в Туреччині. Але всі знають, яка зараз ситуація в країні. Тому ми вирішили об’єднати два збори в один. В минулому році на перший збір ми їздили в Ялту, де закладали фундамент фізичної підготовки. Всі прекрасно знали, що ми туди не поїдемо. Тому було вирішено провести перший підготовчий етап в Олександрії. Те завдання, яке поставили перед футболістами, було повністю виконано. В Туреччину ми відправилися вже в більш-менш хороших фізичних кондиціях. Загалом під час двох навчально-тренувальних зборів команда провела 11 матчів: 6 перемог, 2 нічиї, 3 поразки. Різниця м’ячів 17-9=+8 на користь наших футболістів. М’ячі на рахунку: Р.Степанюка – 4, О.Іващенка – 3, С.Микицея – 2, В.Бідловського, Д.Леонова, А.Чорнія, В.Грицука, В.Пономаря, А.Шендріка, А.Голенкова та А.Запорожана – по 1.

— Який зараз мікроклімат в команді?

— В цілому, я задоволений командою. Зауважень по дисципліні у мене немає. Позитивно позначився на гравцях і переїзд з одного готелю в інший, де мали прекрасні умови. Це добре вплинуло на психологію гравців. Після першого збору я чув від хлопців, що цей етап пролетів так швидко, як один день. Тому що ми грали через день і, не зважаючи на навантаження, а вони були більшими ніж в минулому році, команда виконала поставлені перед нею зобов’язання. В останні дні перебування в Туреччині по гравцях було видно, що вони вже хочуть додому, та і душею всі були в рідних домівках. Перед вильотом в Київ в нас повинно було бути тренування, але було вирішено провести тестування, для того щоб зрозуміти, на якому етапі ми зараз знаходимося і над чим ще потрібно працювати. Звичайно, футболісти були не дуже задоволені такою новиною. Але все пройшло добре.

— Широкому загалу цікаво, хто з футболістів з тих чи інших причин покинув команду і з ким вже підписані чи будуть підписані контракти?

— Ще до вильоту в Туреччину було прийняте рішення підписати контракти з П.Мягковим та Р.Степанюком. Ці гравці продемонстрували свій професіоналізм і те, що вони підсилять гру нашої команди. Звісно, для того щоб грати в основному складі потрібен час, але в кожного є свій шанс. Я.Ямполь зараз перебуває на оглядинах в донецькому «Олімпіку», не знаю як там все складеться для нього, а А.Кіча вже підписав контракт з одеським «Чорноморцем». Всі ми прекрасно знаємо, що в цього виконавця є і швидкість, і старання, але чогось йому не вистачало в нашій команді. Я очікував від нього більшого, але щиро вірю, що ця зміна команди піде йому на користь.

— Ваші побажання жінкам з нагоди 8-го березня?

— Вітаю всіх жінок – доньок, мам, бабусь з цим чудовим святом весни та краси. Без жінок ми не уявляємо того весняного сонця і тепла. Це ті люди, яких ми, дійсно, кохаємо, переживаємо за них, підтримуємо, так як і вони нас. Жінки приносять в наші домівки тепло і радують своєю красою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022