В. Шаран: В моїй кар’єрі це вперше— Володимере Богдановичу, сьогоднішня «Олександрія» це суцільний лазарет. В якому стані нині знаходяться гравці команди?

— В моїй тренерській кар’єрі за п’ятнадцять років така ситуація трапилась вперше. Дякувати Богу, що останню гру з «Олімпіком» ми виграли. Це була дуже важка гра, але хлопці проявили характер, вигравши цю гру. Непогано виглядали в перші тридцять хвилин матчу, але кадрові проблеми дали про себе знати. Ці проблеми будуть продовжуватися, тому, що дійсно дуже багато травмованих. На навчально-тренувальних зборах у нас практично не було проблем. Ушкодження мали лише С. Куліш та Ю. Путраш, в якого хронічна травма, що протягом тривалого часу йому дошкуляє. Перший в новому році офіційний матч ми провели здорово, перегравши луцьку «Волинь» 6:0, а вже після цієї зустрічі розпочались проблеми. Один за одним травми отримали: Д. Леонов, А. Запорожан, А. Чорній, С. Куліш, В. Шкіндер, М. Козак, зараз С. Старенький. Практично всі ці гравці отримали травми під час проведення матчів. Якщо сюди додати ще й мікротравму А. Цурікова, то головними дійовими особами протягом всього цього складного періоду стали: С. Басов, Є. Банада, В. Огіря, В. Пономар, В. Грицук, А. Шендрік. Власне це ті люди, які створюють кістяк нинішньої «Олександрії». Якщо врахувати той факт, що С. Сімінін та В. Прийомов не проходили з командою навчально-тренувальних зборів, а В. Бондаренко тільки — но прийшов до нас з першої ліги, то ситуація виглядає не дуже оптимістично. Ми досить ретельно проаналізували причини такої ситуації і прийшли до висновку, що помилок в підготовчий період ми не припустились. Перехід з якісних, турецьких полів, на поле зі штучним покриттям, на в’язкі, практично зимні газони, також зіграли злий жарт з цілою групою наших виконавців. Але, як ви знаєте, біда не приходить одна. На рівному місці С. Чеботаєв зламав кістку руки, травмувався А. Гітченко, П. Мягков взагалі пропустив вісім місяців. Певні надії ми покладали на В. Чантурішвілі, але йому потрібен час для адаптації. Ось така вимальовується похмура картина. І, зазираючи в недалеке майбутнє, ми розуміємо, що залатати ці дірки ми одразу не зможемо. Потрібен час, терпіння і віра в те, що наші кращі матчі попереду, а клубний лазарет потихеньку буде відновлювати стан наших травмованих гравців. Звичайно, хотілося б щоб в цей не простий час, наші олександрійські вболівальники з розумінням поставилися до ситуації, яка виникла. Сьогодні, які ніколи, команда потребує їхньої підтримки, а ми бачимо, що тільки на гру з «Динамо» збирається майже повний стадіон. На інші матчі трибуни напівпорожні. Але сьогодні є можливість футболістам, які не завжди були в основі, продемонструвати свою майстерність, бійцівські якості та силу духу.

— В останній програмі «Профутбол» дуже багато часу було віддано саме «Олександрії». І експерти в студії і деякі тренери сходились на думці, що керівництво клубу та головний тренер певною мірою впливають на суддівські рішення. А головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб сказав, цитую: «Що є десь не чисті на руку керівники клубу та тренери, які цим займаються».

— Переглянувши цю програму, я був здивований висловлюванням мого колеги Ю. Вернидуба. У флеш — зоні, після програного матчу від «Чорноморця» Юрій Вернидуб коментує матчі за участю «Олександрії». Я розумію, що він кращий тренер України, в єврокубкових матчах він заспокоює Моурінью(посміхається), йому все можна. Вже стало закономірністю, що коли його команда програє він шукає причини своїх поразок у виступах інших команд. І вже дуже часто апелює в бік «Олександрії». Я не знаю де йому «Олександрія» дорогу перейшла. Так, суддя помилився, питань немає. Часто-густо судді помиляються не в нашу сторону. І як результат – більше ніж пів команди травмованих. Але всі знають мій принцип, не обговорювати суддівських рішень. Не має права Юрій Миколайович Вернидуб звинувачувати тренерів та керівництво клубу в суддівських помилках. І про цей факт я не можу мовчати і закривати очі. Чомусь в матчі з «Фенербахче», коли арбітр і в першому матчі помилився, давши більше доданого часу, і «Зорі» забили гол, і в другому матчі, коли вони чистий гол забили, він промовчав, тому шо це Європа. А «Олександрія», маленька команда з районного центру, і тому можна постійно на цю команду говорити все, що завгодно тому, що цю команду він ніяк не може обіграти. Один раз обіграв і все. Ще раз повторюсь, що мій колега по тренерському цеху, який теж багато постраждав від суддівських помилок, просто не має морального права говорити подібні речі. Мені дуже образливо, в мене теж є самолюбство, і я не можу про це мовчати тому, що це наклеп на ФК «Олександрія». Ми цього не заслуговуємо.

ІАЦ ФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022