В. Шаран: «В Ужгород їдемо за позитивним результатом»


Головний тренер ФК «Олександрія» В.Шаран дав інтерв’ю клубній прес-службі.

— Завершується перша частина чемпіонату, лишився один матч. З яким настроєм їдете в Ужгород?

— У нас є проблеми. В звітному матчі нам не зможуть допомогти Є.Банада, П.Мягков, не до кінця відновлений В.Грицук, А.Новак та рян інших гравців, які зазнали мікротравм в останньому матчі. Не знаваючи на те, що хлопці втомилися, хочуть побути з родинами, ми їдемо в Ужгород за позитивним результатом. Хочемо завершити першу частину чемпіонату саме на позитивній ноті.

— Нещодавно в ЗМІ Ви анонсували зустріч з президентом клубу з питань, які стосуються контрактів з футболістами, планів на навчально-тренувальні збори, фінансування…

— Я дуже задоволений цією зустрічей. Вона дала можливість спокійно обговорити всі важливі питання. Думаю, що після матчу з «Говерлою» ми підіб’ємо підсумки виступів команди в осінній частині чемпіонату. Що стосується контрактів, то табір олександрійців залишили Р.Степанюк та Ю.Коломоєць. Я знаю, що ще влітку Юрієм цікавилися польські клуби, зокрема «Заглембе», з якими неодноразово проводили контрольні матчі. Ми прохали Ю.Коломойця щоб він продовжив з нами контракт хоча б на пару тижнів, але він відмовився. Ми дякуємо хлопцям за той вклад, який вони внесли за час виступів за нашу команду. Звичайно, нам хочеться попрацювати на трансферному ринку для підсилення команди у всіх ланках. Кістяк команди, спілкуючись з гравцями, будуть складати ті футболісти, які здобували путівку до ПЛ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022