В. Шаран: «В Ужгород їдемо за позитивним результатом»


Головний тренер ФК «Олександрія» В.Шаран дав інтерв’ю клубній прес-службі.

— Завершується перша частина чемпіонату, лишився один матч. З яким настроєм їдете в Ужгород?

— У нас є проблеми. В звітному матчі нам не зможуть допомогти Є.Банада, П.Мягков, не до кінця відновлений В.Грицук, А.Новак та рян інших гравців, які зазнали мікротравм в останньому матчі. Не знаваючи на те, що хлопці втомилися, хочуть побути з родинами, ми їдемо в Ужгород за позитивним результатом. Хочемо завершити першу частину чемпіонату саме на позитивній ноті.

— Нещодавно в ЗМІ Ви анонсували зустріч з президентом клубу з питань, які стосуються контрактів з футболістами, планів на навчально-тренувальні збори, фінансування…

— Я дуже задоволений цією зустрічей. Вона дала можливість спокійно обговорити всі важливі питання. Думаю, що після матчу з «Говерлою» ми підіб’ємо підсумки виступів команди в осінній частині чемпіонату. Що стосується контрактів, то табір олександрійців залишили Р.Степанюк та Ю.Коломоєць. Я знаю, що ще влітку Юрієм цікавилися польські клуби, зокрема «Заглембе», з якими неодноразово проводили контрольні матчі. Ми прохали Ю.Коломойця щоб він продовжив з нами контракт хоча б на пару тижнів, але він відмовився. Ми дякуємо хлопцям за той вклад, який вони внесли за час виступів за нашу команду. Звичайно, нам хочеться попрацювати на трансферному ринку для підсилення команди у всіх ланках. Кістяк команди, спілкуючись з гравцями, будуть складати ті футболісти, які здобували путівку до ПЛ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022