В. Шаран: «Все було на найвищому рівні»


Головний тренер ФК «Олександрія» підвів підсумки навчально – тренувального збору та поділився планами своєї команди.

— Володимире Богдановичу, завершився двотижневий навчально – тренувальний збір в Словенії. Які підсумки можна зробити?

— По-перше, хочеться виразити слова вдячності президенту нашого клубу- Сергію Кузьменку за те, що дав нам нагоду провести робочий процес в літній період закордоном. Умови проживання, харчування, тренувальні поля – все було на найвищому рівні. Ми провели кілька хороших спарингів. Незадоволений тим, що доводилось змінювати спаринг – партнерів, які були не того рівня, що від початку заплановано.

— До початку чемпіонату трохи більше тижня. На скільки зараз готова команда?

— Враховуючи останній товариський матч проти румунського «Вііторула», у мене є претензії до гравців в деяких епізодах. Є ще тиждень, щоб виправити ті тактичні помилки, які були помітні в цьому матчі. Стосовно фізичних кондицій – готовність покаже гра в чемпіонаті.

— З якими гравцями «Олександрія» завершила співпрацю?

— Команду залишили два молодих гравці Олександр Гуськов та Богдан Бичков, які не виправдали тих надій та сподівань, яких від них очікували. Денис Дедечко залишив нашу команду і перейшов у російський чемпіонат. У нас була домовленість на півроку. Денис знайшов кращі умови, тому і залишив «Олександрію». На жаль, команду також залишить захисник Максим Імереков. Таке рішення прийняв сам гравець. Причина – сімейні обставини. Також з команди пішов Есеола, який нічим не зміг допомогти команді.

— А ким команда підсилилась?

— Новачки команди: Андрій Гітченко, Андрій Цуріков, Максим Жичиков та Богдан Боровський, який є місцевим вихованцем.

— Ви неодноразово говорили, що команді потрібен ще один нападник. Ця проблема залишається актуальною?

— У нас є ще одне вакантне місце в заявці. Безперечно, хочеться знайти гравця атакуючого плану. У нас в Словенії були гравці на перегляді, але вони не підійшли нам. Всі вони були легіонерами, але не того рівня, що хотілося. Ще є час. Ми продовжуємо пошуки. Якщо буде якась кандидатура чи оренда, безумовно – будемо переглядати. Проблеми в атакуючій ланці у нас присутні.

— Завтра відбудеться жеребкування Ліги Європи. Кого б хотіли в суперики? Чи можливо є якесь передчуття?

— Як на мене, хочеться команду хорошого рівня. Це ще один шанс перевірити власні сили, але хто б не випав – вийдемо на поле і будемо змагатись за честь міста та країни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022