В. Шаран: «Я задоволений нашою роботою»


Після трьох поспіль перемог в чемпіонаті, для «Олександрії» наступила невелика перерва. Футболісти отримали три вихідних дні і клубній прес-службі вдалося поспілкуватися з головнокомандувачем «трьохкольорових» Володимиром Шараном:

— Володимире Богдановичу, як настрій?

— Супер (посміхається) авт. А якщо чесно, я задоволений нашою роботою, задоволений своєю командою і тим мікрокліматом, який панує зараз у клубі. На старті другої частини чемпіонату, яку ми розпочали не дуже впевнено, було багато скептиків. В нашу адресу лунало багато критики, ми це все «проковтнули». Хлопці зробили для себе правильні висновки і сьогодні, я переконаний, ми знову відновили загальний психофізичний стан команди, її впевненість і налаштованість на перемоги за для виконання нашого головного завдання – завоювання путівки до Прем’єр-ліги. Паузу, яка з’явилась у нас в чемпіонаті, плануємо заповнити цікавою творчою роботою, щоб в повній бойовій готовності вийти на фінішну пряму чемпіонату.

— Як Ви прокоментуєте рішення генеральних директорів клубів Прем’ер-ліги про формат наступного чемпіонату?

— Я вважаю, що це дуже правильне рішення. Це оптимальний склад команд учасниць Прем’єр-ліги, який дає можливість командам-середнякам та дебютантам гармонійно розвиватися і в перспективі виборювати місця для участі в єврокубках. Я переконаний, що ситуація в країні налагодиться і вболівальники повернуться на трибуни стадіонів України, а такі невеличкі міста, як Олександрія, зможуть приймати топові команди чемпіонату.

— Як зараз Ви будуєте свої взаємини з президентом клубу?

— Сергій Анатолійович як губернатор, величезну увагу приділяє розбудові державницьких програм на обласному рівні та незважаючи на всю його зайнятість, ми постійно перебуваємо на зв’язку, плануємо та корегуємо наші дії. Президент нам повністю довіряє, а ми намагаємось виправдати всі його надії та сподівання. А найголовніше — виконувати ті завдання, які перед нами ставляться. Дуже приємно, що Сергій Анатолійович з легкістю спілкується з футболістами, тренерським складом, технічним персоналом. Ну і звичайно він, як президент, виконує всі зобов’язання, які клуб взяв на себе по відношенню до футболістів. У нас чудова матеріальна база, прекрасні умови для різного роду занять. Від цього і атмосфера в клубі позитивна.

— Давайте пофантазуємо. Команда виконує завдання і виборює путівку до Прем’єр-ліги. Там буде значно складніше: і з точки зору матеріального забезпечення і головне, якість гри. Чи може «Олександрія» на рівних боротися з командами вищого дивізіону?

— В сьогоднішній «Олександрії» є чимало виконавців, які вже мають досвід виступів на найвищому рівні. Конкуренція за місце в основному складі дозволила збільшити майстерність молодим футболістам, в яких з’явилась впевненість та хороші амбіції. Звичайно, кожен тренер не може бути повністю задоволений підбором виконавців та якістю гри, але над цими питаннями ми серйозно працюємо і я переконаний, що нинішній склад «Олександрії» при незначному підсилені в окремих ланках , буде конкуренто спроможним колективом, який має всі складові для того, щоб не тільки потрапити до елітного дивізіону, а й закріпитися там. Кожен з них отримує бонуси для свого індивідуального розвитку і сходження до вершин майстерності.

— Про взаємини з керівництвом клубу ми поговорили, давайте згадаємо вболівальників.

— Олександрійські вболівальники дуже тонко розуміються на футболі, вони прискіпливі та вимогливі. Проте, вони завжди разом з командою, і в хвилини радощів, і в хвилини невдач. І я дуже вдячний їм за це. Дуже приємно, що на наших тренуваннях, в період проведення контрольних матчів велика кількість олександрійських вболівальників перебуває разом з нами. Радіють, переживають, співчувають. І це дуже приємно. Хотілося б бачити на трибунах стадіону більше дітлахів. Адже це дійові уроки боротьби, витривалості та справжньої чоловічої мужності.

— В четвер «Дніпро» та «Динамо» проведуть матчі – відповіді чвертьфіналу Ліги Європи. Який Ваш прогноз?

— В свій час я виступав і за «Динамо» і за «Дніпро» як футболіст. В обох колективах є характер та внутрішній резерв. Мені здається, що обидві команди здолають своїх суперників та потраплять до півфіналу цього престижного європейського турніру.

ІАЦ ФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022