Василь Грицук: Треба працювати, вірити у себе й дивитися вперед


Півоборонець «Олександрії» розповідає про те, чим команда займається на перших зборах і чим визначальний особисто для нього поточний сезон

– Василю, зимові свята майже закінчилися. Де були?

– До Нового року із сім’єю їздив у ОАЕ, а Різдво ми провели вдома.

– Відпочинок завершився, «сіра буденність» повернулась. І от парадокс: пізніше за «Олександрію» в Туреччину полетить лише «Арсенал-Київ». Чим це можна пояснити?

– Дуже просто: кліматичними умовами плюс особливостями підготовки. Перший етап зборів – і так у будь-якій команді – це майже всуціль бігова робота, «фізика». Для цього достатні наші умови – можна й по снігу бігати. А от для роботи з м’ячем потрібне якісне поле, не штучне, як у нас, плюс до того – тепла погода. От для цього ми й полетимо в Туреччину. І, як я зрозумів, пізно полетимо – пізно прилетимо назад, і одразу на матч із «Шахтарем».

– «Олександрія» вже має двох новачків – Дениса Дедечка та Валерія Лучкевича. Чи існує ясність, де саме на правому фланзі гратиме останній – у захисті чи півзахисті?

– Ні, такої ясності немає й не може бути наразі. Повторюся: весь тренувальний процес сьогодні – фізичні вправи й біг. Тільки тоді, коли будемо в Туреччині, стане зрозуміло, хто де гратиме.

– Ваша команда вперше в історії зимує так високо в таблиці. Чи є ризик появи «зіркової хвороби»?

– Думаю, ні. По-перше, ми ще нічого не досягли. По-друге, вік: «зіркова хвороба» властива молодим футболістам, а у нас досвідчена команда, кістяк якої – 26-30-річні гравці.

– Чудовий 2018-й для «Олександрії» закінчився «ложкою дьогтю» у вигляді домашньої поразки від «Львова»…

– Неприємно, звичайно, що так вийшло. Але це ж футбол, в якому ніколи не знаєш, де знаєш і де загубиш. Головне те, що впродовж року ми провели велику роботу, яка дала результат.

– Одним із «мінусів» осені став ранній виліт із Кубка, ще й такий: в Одесу полетіла команда U-21…

– То було рішення тренерського штабу. У нас, мабуть, поки немає відповідної лави запасних для боротьби в кількох турнірах. Окрім того, якби обставини склались інакше, в Одесі грала б основа, просто перед тим у нас був тривалий переїзд до Маріуполя, після кубкового матчу чекав тур у Чемпіонаті, тому тренерам довелося вирішити так, як вони вирішили.

– Для Вас цей сезон, імовірно, визначальний у кар’єрі – чи не вперше Ви не футболіст основи «Олександрії»…

– Розумію… Те, що я не основний, сталося не через непрофесіоналізм чи тому, що «знизив вимоги до себе». Ні. Причина в травмах. То ребро зламають, то Марлос «переїхав» (розумію, що не навмисне, та від цього не легше). Лікуюся – виходжу на поле – отримую травму – знову лікуюсь… І так увесь сезон. У принципі, я й досі все не вилікував… Що ж, треба працювати, вірити у себе й дивитися вперед.

Володимир Баняс спеціально для УПЛ та ФК «Олександрія».

ФК Олександрія

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021