Василь Грицук: Треба працювати, вірити у себе й дивитися вперед


Півоборонець «Олександрії» розповідає про те, чим команда займається на перших зборах і чим визначальний особисто для нього поточний сезон

– Василю, зимові свята майже закінчилися. Де були?

– До Нового року із сім’єю їздив у ОАЕ, а Різдво ми провели вдома.

– Відпочинок завершився, «сіра буденність» повернулась. І от парадокс: пізніше за «Олександрію» в Туреччину полетить лише «Арсенал-Київ». Чим це можна пояснити?

– Дуже просто: кліматичними умовами плюс особливостями підготовки. Перший етап зборів – і так у будь-якій команді – це майже всуціль бігова робота, «фізика». Для цього достатні наші умови – можна й по снігу бігати. А от для роботи з м’ячем потрібне якісне поле, не штучне, як у нас, плюс до того – тепла погода. От для цього ми й полетимо в Туреччину. І, як я зрозумів, пізно полетимо – пізно прилетимо назад, і одразу на матч із «Шахтарем».

– «Олександрія» вже має двох новачків – Дениса Дедечка та Валерія Лучкевича. Чи існує ясність, де саме на правому фланзі гратиме останній – у захисті чи півзахисті?

– Ні, такої ясності немає й не може бути наразі. Повторюся: весь тренувальний процес сьогодні – фізичні вправи й біг. Тільки тоді, коли будемо в Туреччині, стане зрозуміло, хто де гратиме.

– Ваша команда вперше в історії зимує так високо в таблиці. Чи є ризик появи «зіркової хвороби»?

– Думаю, ні. По-перше, ми ще нічого не досягли. По-друге, вік: «зіркова хвороба» властива молодим футболістам, а у нас досвідчена команда, кістяк якої – 26-30-річні гравці.

– Чудовий 2018-й для «Олександрії» закінчився «ложкою дьогтю» у вигляді домашньої поразки від «Львова»…

– Неприємно, звичайно, що так вийшло. Але це ж футбол, в якому ніколи не знаєш, де знаєш і де загубиш. Головне те, що впродовж року ми провели велику роботу, яка дала результат.

– Одним із «мінусів» осені став ранній виліт із Кубка, ще й такий: в Одесу полетіла команда U-21…

– То було рішення тренерського штабу. У нас, мабуть, поки немає відповідної лави запасних для боротьби в кількох турнірах. Окрім того, якби обставини склались інакше, в Одесі грала б основа, просто перед тим у нас був тривалий переїзд до Маріуполя, після кубкового матчу чекав тур у Чемпіонаті, тому тренерам довелося вирішити так, як вони вирішили.

– Для Вас цей сезон, імовірно, визначальний у кар’єрі – чи не вперше Ви не футболіст основи «Олександрії»…

– Розумію… Те, що я не основний, сталося не через непрофесіоналізм чи тому, що «знизив вимоги до себе». Ні. Причина в травмах. То ребро зламають, то Марлос «переїхав» (розумію, що не навмисне, та від цього не легше). Лікуюся – виходжу на поле – отримую травму – знову лікуюсь… І так увесь сезон. У принципі, я й досі все не вилікував… Що ж, треба працювати, вірити у себе й дивитися вперед.

Володимир Баняс спеціально для УПЛ та ФК «Олександрія».

ФК Олександрія

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022