Вчителі випробували сили у змаганнях з настільного тенісу


Нещодавно в Олександрії відбулися змагання з настільного тенісу серед учителів міста та району. Змагання вже встигли стати традиційними і цього разу проводилися вдруге.

У змаганнях загалом взяло участь 28 педагогів. Чоловіків було значно більше, аж 20. А от жінок-тенісисток зібралося лише 8.

Організувала змагання міська громадська організація «Центр підтримки спорту» при підтримці Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради та відділу освіти Олександрійської районної держадміністрації.

Місто на змаганнях представляли вчителі Олександрійської гімназії імені Т.Шевченка, Звенигородського НВК, Олександрійської гімназії-інтернату, Олександрійського колегіуму, навчально-виховних комплексів № 17 та №19, а також загальноосвітніх навчальних закладів №2, №7, №4, №10, №6 та Марто-Іванівського НВК.

З Олександрійського району на змагання з настільного тенісу прибуло значно менше учасників. За перемогу боролися вчителі Ульянівської, Ясинуватської, Щасливської, Олександрівської, Косівської, Користівської шкіл та Цукрозаводського НВК.

Змагання з настільного тенісу відбувалися у спортивному залі Олександрійського колегіуму. Учасників розбили на підгрупи за жеребкуванням.

Серед чоловіків визначилися 4 підгрупи по 5 спортсменів. За результатами змагань у підгрупах до 1 фіналу виходили тенісисти, які посіли перше та друге місця у своїх підгрупах. До другого фіналу виходили треті та четверті місця підгруп і т.д. Усього чоловіки зіграли чотири фінали. У першому фіналі тенісисти змагалися за 1-8 місця, у другому фіналі – за 9-12 місця, у третьому боролися за 13-16 місця, а в четвертому – за 17-20 місця.

Жінки розподілилися на дві підгрупи по чотири учасниці в кожній. Так само, як і у чоловіків, з кожної підгрупи до фіналів потрапляли по дві тенісистки. Жінки зіграли 2 фінали. У першому фіналі жінки змагалися за 1-4 місце, а у другому – за 5-8 місця.

Найкращих вчителів-тенісистів визначав головний суддя змагань Андрій Гусар, член міської громадської організації «Центр підтримки спорту».

За результатами змагань з настільного тенісу серед чоловіків третє місце посів Олексій Кравченко, вчитель ЗНЗ №10. На другому місці завершив змагання Володимир Михальчук, вчитель Олександрійського колегіуму. А переможцем став вчитель Олександрівської ЗОШ Володимир Душенко.

Серед жінок бронзовою медалісткою стала Олена Макогон, вчитель Мартоіванівського НВК. Друге місце виборола Оксана Сосновська з Олександрійської гімназії імені Т.Шевченка. А перемогу в змаганнях з настільного тенісу виборола Вікторія Ковпак, вчитель Користівської ЗОШ.

На змаганнях з настільного тенісу були присутні почесні гості: методист науково-методичного центру Управління освіти, молоді та спорту міської ради Людмила Хейнолайнен, начальник районного відділу освіти Ольга Коріненко та голова міської ГО «Центр підтримки спорту» Руслан Лещенко. Почесні гості і нагороджували переможців медалями, дипломами 1,2 та 3 ступеня та цінними подарунками.

Спонсорами подарунків змагання виступили міська ГО «Центр підтримки спорту», Управління освіти, молоді та спорту міської ради та Анатолій Кузьменко від районної держадміністрації.

Наступні змагання з настільного тенісу планують провести у грудні серед учнів навчальних закладів міста та району.

Ірина Гайдук

Источник

Репортаж ТРК «Контакт-ЛТД»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022