«Верес» — «Олександрія» 0:0

03.10.2021, неділя, стадіон «Авангард» (Луцьк), матч 10-го туру VBET Ліги сезону 2021/2022, «Верес» — «Олександрія». Початок о 14:00. Температура +16.

Арбітр: Євген Арановський (Київ), асистенти арбітра: Юрій Синишин (Івано-Франківськ), Євген Гашков (Чернівці), четвертий арбітр: Микола Кривоносов (Київ). Спостерігач арбітражу: Андрій Шандор (Львів). Делегат УАФ: Олег Спічек (Київська область).

«Верес»: Когут Богдан (К), Солдат Ігор, Мірошник Роман, Гончаренко Роман, Нємчанінов Дмитро, Полюлях Микита, Петько Сергій, Пасіч Євгеній, Панасенко Сергій, Пасіч Геннадій, Сергійчук Михайло

Запасні: Кичак Артем, Шестаков Сергій, Махнєв Дмитро, Гук Ігор, Тимофієнко Віталій, Дахновський Віталій, Гечев Міхаіл, Гегедош Роберт, Шестаков Михайло

Головний тренер: Юрій Вірт

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Ковалець Кирило, Гринь Сергій, Калюжний Іван, Третьяков Максим, Мірошніченко , Дришлюк Кирило, Кожушко Олег, Цуріков Андрій, Дубра Каспарс (К)

Запасні: Горох Валентин, Спінеллі Клаудіо Пауль, Бухал Гліб, Кирюханцев Ігор, Одарюк Володимир, Демченко Олександр, Копина Юрій, Рибалка Сергій, Устименко Денис

Головний тренер: Юрій Гура

Перший тайм пройшов практично без воріт. Зате, на полі було багато силової боротьби й дрібних фолів. Чи не перші загострення від нашої команди відбулися вже у другій половині тайму. Обидва після стандартів. На 36 хвилині, після подачі з кутового Кирилом Ковальцем, Владислав Бабогло першим був на м’ячі, і головою пробив під поперечину. Але чудово зіграв капітан рівнян Когут, перевівши круглого на кутовий. Вже за хвилину все той же Владислав, після подачі з кутового все того ж Ковальця, не зміг вдало замкнути передачу, пробивши в бік від ближньої стійки.

А що «Верес»? На 41 хвилині Олег Білик нарешті розім’явся, витягнувши з-під штанги м’яч після штрафного удару у виконанні Гончаренка. І все.

З такими статистичними показниками команди пішли на перерву.

У другому таймі темп гри змінився. Суперники почали рухатися швидше. З’явилися напівмоменти, але до забитого голу справа так і не дійшла.

Реальний шанс мав Денис Устименко на 82 хвилині. Він отримав діагональний пас від Кирила Ковальця прямо біля штрафного майданчика рівнян, і пробив з вигідної позиції. Але, круглий полетів значно вище воріт.

Останні хвилини поєдинку були напруженими та дуже емоційними.

Вже в доданий арбітром час супермомент втратив Кирило Ковалець. Після подачі з правого флангу він зупинився перед воротарською і, в падінні, красиво пробив у верхній кут. Круглий потрапив у каркас воріт…

У підсумку — безгольова нічия на виїзді.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.