Весняна легка атлетика


10 квітня 2015 року на стадіоні Протопопівської ЗШ відбулася першість Олександрійського району з легкої атлетики серед школярів. У програмі змагань були представлені наступні види для дівчат та юнаків: біг на 200 м, 400 м, 1500 м; стрибки у довжину; естафета 4х100 м.

На двохсотметрівці лідерами стали Бабич Євген (Новопразький НВК) та Флакей Тетяна (Куколівський НВК); у бігу на 400 м найкращу швидкість продемонстрували Теличко Віталій (Червонокам’янська ЗШ) та Лукашова Світлана (Новопразька ЗШ № 2); недосяжними для суперників у бігу на 1500 м стали Чепуров Іван (Комінтернівський НВК) та Колодко Ілона (Куколівський НВК); найдовший стрибок у довжину з розбігу показали Дуднік Михайло (Цукрозаводський НВК) та Бондаренко Аліна (Войнівська ЗШ). Комбінована естафета 4х100 м виявила найшвидшу команду — Новопразький НВК.

У загальнокомандному заліку перемогу в змаганнях здобула команда Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст., друге місце посіла збірна Куколівського НВК, третє – Новопразького НВК.

Всі переможці змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками сектору молоді та спорту Олександрійської райдержадміністрації.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022