Весняна легка атлетика


10 квітня 2015 року на стадіоні Протопопівської ЗШ відбулася першість Олександрійського району з легкої атлетики серед школярів. У програмі змагань були представлені наступні види для дівчат та юнаків: біг на 200 м, 400 м, 1500 м; стрибки у довжину; естафета 4х100 м.

На двохсотметрівці лідерами стали Бабич Євген (Новопразький НВК) та Флакей Тетяна (Куколівський НВК); у бігу на 400 м найкращу швидкість продемонстрували Теличко Віталій (Червонокам’янська ЗШ) та Лукашова Світлана (Новопразька ЗШ № 2); недосяжними для суперників у бігу на 1500 м стали Чепуров Іван (Комінтернівський НВК) та Колодко Ілона (Куколівський НВК); найдовший стрибок у довжину з розбігу показали Дуднік Михайло (Цукрозаводський НВК) та Бондаренко Аліна (Войнівська ЗШ). Комбінована естафета 4х100 м виявила найшвидшу команду — Новопразький НВК.

У загальнокомандному заліку перемогу в змаганнях здобула команда Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст., друге місце посіла збірна Куколівського НВК, третє – Новопразького НВК.

Всі переможці змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками сектору молоді та спорту Олександрійської райдержадміністрації.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021