Весняна перемога «Аметиста»

Футбольний сезон розпочався разом з календарною весною. На відкритих майданчиках шкіряна куля вже розпочинає свою переможну ходу. Першими на товариській зустрічі 14 березня зустрілися кіровоградські та олександрійські юніори. Олександрійський «Аметист» та кіровоградський «Олімпік» у першому таймі зустрічі змагалися за першість і врешті решт перевага схилилась на бік господарів.

В другому таймі олександрійці забили ще один гол, але на цьому рахунок не завершився. Суперники тримали тиск господарів та змогли закотити один м’яч у відповідь. Протягом матчу відбулося чимало замін, але не для підсилення гри, а для перевірки володіння м’ячем юними футболістами.

Помітною була гра олександрійського голкіпера Рустама Абдулаєва, який відбив чималу кількість «гарячих» ударів суперників. Матч закінчився перемогою олександрійців 2-1. Авторами результативних атак, які призвели до взяття воріт суперника стали Микола Ротов і Руслан Грицковян.