Відбулась передматчева прес-конференція «Астра» — ФК «Олександрія»


Сьогодні о 18:00 відбулась передматчева прес-конференція матчу «Астра» (Румунія) — ФК «Олександрія», в якій прийняли участь головний тренер Володимир Шаран та захисник — Андрій Гітченко.

Володимир Шаран: — Ми дуже рительно готуємось до матчу. Відверто кажучи, навіть, трошки зачекались його, адже свою підготовку почали ще на навчально — тренувальних зборах. Хоча в чемпіонаті України вже зіграли два матчі, проте головне завдання для нас на даний момент це — Ліга Європи. Ми переглядали матчі за участю «Астри». Знаємо їх сильні та слабки місця. Це хороша команда з технічними виконавцями. Завтра буде цікавий, на мою думку, матч. Не хочеться робити якісь гучні вирази, проте я налаштовую своїх хлопців на бойову гру.

— Хто завтра не допоможе «Олександрії»?

— В Україні залишились Антон Шендрік та Артем Щедрий, які ще не відновились після пошкоджень. Загалом, до Румунії ми взяли 20 футболістів. Під питанням участь Андрія Цурікова, у якого була мікротравма. Всі інші хлопці готові до гри. Завтра буде цілий день, щоб вирішити питання основного складу.

Андрій Гітченко: — Готуємось до матчу, як до гри в чемпіонаті — ретельно вивчаємо суперника. Хочеться виділити деяких гравців, які ведуть гру «Астри». Це: Іоніта, Каріока та Ле Таллек. Проте, ми готові дати бій.

— Які найсильніші та найслабкіші місця у «Астри»?

— Я вважаю, що стандартні положення є головним козирем румун. Це вони доказали у першому матчі із «Зірою», забивши їм таким чином два голи. А от про слабкі якості не хочеться говорити перед матчем. Краще показати їх на полі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022