Відбулась передматчева прес-конференція «Астра» — ФК «Олександрія»


Сьогодні о 18:00 відбулась передматчева прес-конференція матчу «Астра» (Румунія) — ФК «Олександрія», в якій прийняли участь головний тренер Володимир Шаран та захисник — Андрій Гітченко.

Володимир Шаран: — Ми дуже рительно готуємось до матчу. Відверто кажучи, навіть, трошки зачекались його, адже свою підготовку почали ще на навчально — тренувальних зборах. Хоча в чемпіонаті України вже зіграли два матчі, проте головне завдання для нас на даний момент це — Ліга Європи. Ми переглядали матчі за участю «Астри». Знаємо їх сильні та слабки місця. Це хороша команда з технічними виконавцями. Завтра буде цікавий, на мою думку, матч. Не хочеться робити якісь гучні вирази, проте я налаштовую своїх хлопців на бойову гру.

— Хто завтра не допоможе «Олександрії»?

— В Україні залишились Антон Шендрік та Артем Щедрий, які ще не відновились після пошкоджень. Загалом, до Румунії ми взяли 20 футболістів. Під питанням участь Андрія Цурікова, у якого була мікротравма. Всі інші хлопці готові до гри. Завтра буде цілий день, щоб вирішити питання основного складу.

Андрій Гітченко: — Готуємось до матчу, як до гри в чемпіонаті — ретельно вивчаємо суперника. Хочеться виділити деяких гравців, які ведуть гру «Астри». Це: Іоніта, Каріока та Ле Таллек. Проте, ми готові дати бій.

— Які найсильніші та найслабкіші місця у «Астри»?

— Я вважаю, що стандартні положення є головним козирем румун. Це вони доказали у першому матчі із «Зірою», забивши їм таким чином два голи. А от про слабкі якості не хочеться говорити перед матчем. Краще показати їх на полі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021