Відбулися районні змагання серед допризовної молоді


Кожного року учні 10 та 11 класів Олександрійського району вправляються у військово-спортивному багатоборстві: відпрацьовують вміння швидко бігати, якнайдалі метати гранату, демонструвати силову підготовку в підтягуванні на поперечині з вису та проявляти дива витривалості у подоланні значних відстаней.

Сучасна молодь має розуміння важливості служби в армії і сприйняття її як нагоди стати справжнім захисником своєї Батьківщини.

6 травня 2015 року майбутні захисники Вітчизни з 12 шкіл Олександрійського району зібралися на добре підготовленому спортивному майданчику Олександрійського аграрного ліцею, щоб показати свою міць і гарт.

З напутніми словами перед майбутніми призовниками виступили директор Олександрійського аграрного ліцею Афанасьєв В.М. та завідувач сектора молоді та спорту райдержадміністрації Мосійчук Д.Г.

За результатами спартакіади серед допризовної молоді три найкращі результати в багатоборстві показали учні Новопразького НВК. Найкращим багатоборцем району визнано Овчаренка Артема, другий результат показав Шульга Артем, третій рядок посів Пащенко Ростислав.

Відповідно, абсолютним переможцем було визнано команду Новопразького НВК (вчитель – Бугайов М.В.), другою була команда Комінтернівського НВК у складі Б. Цібіленка, С. Потапова, І. Чепурова (вчитель – Білоус Б.М.); третій результат на фініші показала команда Лікарівської ЗШ у складі В. Баранніка, Д. Вороб’йова, Г. Мунтяну (вчитель – Ковпак С.В.)

Всі переможці і призери спартакіади серед допризовної молоді були нагороджені грамотами та цінними подарунками сектора молоді та спорту райдержадміністрації.

Тож, маючи такі результати, охоплює почуття впевненості у тому, що у майбутньому лави української армії поповнять юнаки, які здатні захистити рідну землю від непрошених гостей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022