Відбулися районні змагання серед допризовної молоді


Кожного року учні 10 та 11 класів Олександрійського району вправляються у військово-спортивному багатоборстві: відпрацьовують вміння швидко бігати, якнайдалі метати гранату, демонструвати силову підготовку в підтягуванні на поперечині з вису та проявляти дива витривалості у подоланні значних відстаней.

Сучасна молодь має розуміння важливості служби в армії і сприйняття її як нагоди стати справжнім захисником своєї Батьківщини.

6 травня 2015 року майбутні захисники Вітчизни з 12 шкіл Олександрійського району зібралися на добре підготовленому спортивному майданчику Олександрійського аграрного ліцею, щоб показати свою міць і гарт.

З напутніми словами перед майбутніми призовниками виступили директор Олександрійського аграрного ліцею Афанасьєв В.М. та завідувач сектора молоді та спорту райдержадміністрації Мосійчук Д.Г.

За результатами спартакіади серед допризовної молоді три найкращі результати в багатоборстві показали учні Новопразького НВК. Найкращим багатоборцем району визнано Овчаренка Артема, другий результат показав Шульга Артем, третій рядок посів Пащенко Ростислав.

Відповідно, абсолютним переможцем було визнано команду Новопразького НВК (вчитель – Бугайов М.В.), другою була команда Комінтернівського НВК у складі Б. Цібіленка, С. Потапова, І. Чепурова (вчитель – Білоус Б.М.); третій результат на фініші показала команда Лікарівської ЗШ у складі В. Баранніка, Д. Вороб’йова, Г. Мунтяну (вчитель – Ковпак С.В.)

Всі переможці і призери спартакіади серед допризовної молоді були нагороджені грамотами та цінними подарунками сектора молоді та спорту райдержадміністрації.

Тож, маючи такі результати, охоплює почуття впевненості у тому, що у майбутньому лави української армії поповнять юнаки, які здатні захистити рідну землю від непрошених гостей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022