Відкрита першість з плавання

Відкрита першість з плавання
29-30 січня 2022 року в м. Кременчук пройшла відкрита першість з плавання серед юнаків та дівчат 2008-20014 р.н. Всього участь у змаганнях взяли більш як 250 учасників 15 міст країни. Спортивний клуб Спортренд м. Олександрії представили 5 плавців.

Перемогу на трьох дистанціях 50, 100 батерфляй та 100 комплексне плавання здобув 8-річний Артемій Дон. Ще два срібла хлопець виборов на 50 та 100 метрів вільним стилем. Шосте місце і ІІІ дорослий розряд виборов ще один вихованець Спортренду 11-річний Давид Костиря. Проте справжнім проривом став виступ 13-літнього Артема Корчагіна на 50 метрівці вільним стилем. З результатом 31,66 юнак не тільки виконав ІІІ дорослий розряд, але й впритул наблизився до ІІ розряду. Артем достатньо пізно, як для плавання (в 10 років), прийшов у цей вид спорту. Але наполеглива праця, підтримка батьків і професіоналізм тренера Євгена Смішка дали в підсумку гідний результат (14 місце на дистанції з 34 учасників).
Приємно порадували свого тренера, Романа Зарецького, Ярослав Кравчук та Ярослав Татомір. Це вже другі для них змагання такого рівня. І хлопці впевнено здолали всі дистанції та значно покращили попередні результати.
«Підготовка до цих змагань була надзвичайно складною для нас. З жовтня місяця тренувальний процес проходив в малій 10-метровій чащі. І весь січень, через профілактичні роботи, тренування на воді були призупинені та проходили в секції легкої атлетики. Окремо хочу подякувати моїй колезі, тренеру легкої атлетики Птахіній Олені Володимирівні за підтримання спортивної форми у наших плавців. Тренувальний процес продовжується. До нових змагань плануємо залучити в команду нових дітей з групи навчального плавання. Батьки нам активно допомагають та роблять все можливе для розвитку плавання в нашому місті. Проте його стан значно покращився б за умови офіційного відкриття секції плавання при ДЮСШ-2 та підтримки міськвиконкому», — зазначив тренер Євген Смішко.
З 1 лютого розпочала свою роботу мала чаша басейну. Адміністрація СК Спортренд запрошує в групи навчального плавання дітей віком від 5 років. Адже вміння плавати – важлива умова міцного здоров’я та гармонійного розвитку кожної людини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022