Відкритий Чемпіонат міста Знам`янка з панкратіону


19 березня 2016 року в м.Знам’янка відбувся Відкритий Чемпіонат міста з панкратіону.
Команду м. Олександрія представляли вихованці ВПСК «Захист», зокрема тренери Костянтин Ліщенко, Юлія Янкевич, Костянтин Калін, Олексій Кравченко.

42 участники з нашого міста віком від 8 до 17 років виступали в різних версіях панкратіону – «традішн», «граплінг ноу-гі», «граплінг BJJ» та «фул», кожна з яких має окремо регламентовані правила та особливості, що значно ускладнює підготовку юних спортсменів.
Загальна кількість учасників змагань становила близько 140 чоловік з різних спортивних клубів та видів єдиноборств. Проте це не завадило нашій команді привезти додому багато медалей та нагород відповідно до кожної з версій (так як кожен з учасників виступав не в одній, а в кількох версіях одночасно!!!) – це 21 золота медаль,23 срібні та 28 бронзових медалей, ще й кубок «За кращу техніку» отримав вихованець Костянтина Ліщенка Вечірко Андрій, який завоював три золоті медалі.

Участь в змаганнях такого рівня стимулює роботу тренерів до саморозвитку, а вихованців до щоденної праці та відданості спорту. Впевнені, що наступного разу ми привеземо до рідного міста ще більше «золота», проте отриманий досвід вартує значно більше!
Вдячні батькам наших вихованців за безвідмовну підтримку та розуміння!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022