Віницькі медалі «Сильної Олександрійщини»


Друзі, команда ГО «Сильна Олександрійщина» сьогодні приїхала з чемпіонату України з багатоповторного жиму, який проходив в м. Вінниця. Нагадаю що в нашої команди стояли цілі не тільки перемоги в особистих заліках а й показати кращий результат в командному заліку, тому у кожного спортсмена була своя задача.

В підсумку чемпіонату, Оніщенко Віктор виконав розряд КМС та виборов бронзу в номінації 55 кг ветерани, Карлаш Дмитро виконав норматив МС та виборов бронзу в номінації 55 кг юніори, Ткач Сергій виборов бронзу в номінації 75 кг,Чиж Олексій виборов бронзу в номінації 125 кг, Коваленко Євген виконав норматив КМС. В командному заліку приймали участь, Щукіна Валерія номінація 25 кг, Лисенко Олена номінація 40 кг, Гучек Артем номінація 55 кг, Ткач Сергій номінація 75 кг, Богданов Микита 100 кг, Чиж Олексій 125 кг, Шаповал Олександр 150 кг, загальними зусиллями наша команда виборола кубок за третє командне місце в чемпіонаті України з багатоповторного жиму. Вітаємо всіх спортсменів з досягненнями!!!
Наша організація дякує за допомогу в підготовці та відрядженні команди губернатору Кіровоградської області Сергію Кузьменку та першому заступнику губернатора Юрію Гугленку. Також команда ГО «СО» дякує призидії та суддівському складу ФБЖУ за організацію та проведення чудового чемпіонату.
З нами сила, ми за спорт!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022