Висока філософія марафону


В Одесі відбувся VI міжнародний одеський марафон «Самоперевершення» Шрі Чинмоя. Така назва є своєрідним кредо марафонської команди, заснованої ентузіастом цього виду спорту Шрі Чинмоєм. Його філософія полягає зокрема у тому, аби перевершувати і перемагати передусім себе, а не змагатись з суперниками: «У гордості земного забігу і радості забігу небесного одна мета — самоперевершення», — сказав основоположник.

Отже, контингент учасників був доволі широким: представники України, Молдови, Німеччини, Білорусі, Польщі і Росії. На дистанцію повного марафону (42 км 195 м) були заявлені 129 спортсменів, на напівмарафон (21 км 100 м) — 390 і на «полегшену» дистанцію 4 км 200 м — близько 50-ти бігунів. Олександрія на цьому заході представлялась чотирма учасниками, які показали непогані результати кожен у своїй віковій групі. Так, Олександр Жосан прийшов до фінішу шостим, Владислав Скоробогач — четвертим, а Сергій Якимець посів ІІІ місце (всі троє подолали повний марафон). А їх земляк Іван Гордієнко у напівмарафоні зайняв ІІІ місце.

Своїми враженнями поділився переконаний прихильник найпрестижнішого виду королеви спорту Олександр Жосан: «Забіг проходив вздовж берега моря у місті по колу від 16-ї до 12-ї станції Великого Фонтану. Цьому сприяла на диво гарна весняна погода. А організатори традиційного одеського марафону своїм поточним завданням вважали створення всіх умов для того, щоб спортсмени сповна проявили свій потенціал. Крім високого стандарту в обслуговуванні, харчуванні спортсменів та суддівстві, забезпеченні призового фонду, вони намагались створити гарну атмосферу, яка допомогла учасникам перевершити свої попередні результати і в кінцевому підсумку — налаштувати не лише спортсменів, а й їхніх уболівальників на здоровий спосіб життя», — сказав спортсмен.
Марафонська команда Шрі Чинмоя в Україні проводить змагання тривалістю від двох миль до дводобових забігів в Києві, Вінниці, Одесі, Харкові, Маріуполі, Євпаторії й інших містах.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022