Військо-спортивні збори «Школи розвідників»


На зимових канікулах ДГО ФСК «Школа розвідників» провела 3-денні військо-спортивні збори, на яких старші скаути змогли підтримати свою спортивну форму, молодші навчились нової для себе вправи. Із заявлених гостей взяли участь у зборах діти з с. Куколівка, які організовано приїжджали своїм транспортом. Оскільки метою зборів була підготовка до обласних змагань по військово-спортивному багатоборству, то серед куколівських дітей були проведені рейтингові змагання по розбірці АК, метанню ножів, стрільбі з пневматичних гвинтівок.

По сумі набраних балів визначилась четвірка кращих бійців, які зможуть відправитись на область. 1 місце зайняла Буркацька Даяна(7 клас), 2 місце – Шибіцька Таня (5кл.), 3 місце – Кошельнюк Назар (5 кл.) , 4 місце – Петренко Ганна(8 кл.). Можливо вони стануть в майбутньому чемпіонами області, у них є ще можливість і час, і таланти для вдосконалення – їм ще далеко до 18 (саме таке вікове обмеження для участі у обласних змаганнях). А поки що всі учасники зборів отримали перший в своєму житті диплом про участь у військово- спортивних зборах, де записані їхні досягнення та рейтингове місце. Наступні збори відбудуться уже на весняних канікулах безпосередньо перед виїздом на змагання.
Учбовий АК та кулі для пневматики для проведення зборів були надані магазином «Бракон’єр» (пл.Кірова), приміщення для проведення зборів надано ГО «Козацьке товариство «Козацький звичай» .
Якщо знайдеться більше благодійників , організація зможе більше працювати над розвитком військово-спортивного багатоборства серед молоді по програмі «Допризовна підготовка юнаків».
Контактний тел. 068-462-25 Ковтко Андрій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022