Військово-спортивна гра «Патріот»


Протягом восьми років, при фінансовій підтримці ТОВ «АТ Каргілл» в Олександрійській загальноосвітній школі — інтернаті І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, успішно працює секція з військово-спортивного багатоборства військово-патріотичного спортивного клубу «Захист».
Наприкінці учбового року, разом із дирекцією школи, було вирішено провести військово-спортивну гру «Патріот», так як одним із головних аспектів виховання особистих якостей у молоді у системі військово-спортивного багатоборства вважається патріотизм людини. Тільки справжній патріот України буде готовий її гідно захистити. Патріотизм являє собою одне з найбільш глобальних людських почуттів, закріплених віками і тисячоліттями, поєднує в собі любов до своєї Вітчизни, гордість за свій народ, відповідальність за його минуле і сьогодення, готовність до його захисту. У патріотично налаштованого спортсмена завжди з’явиться сила волі і бажання перемогти, навіть у складній ситуації і надмірному навантаженні.

В цих змаганнях прийняли участь чотири команди, 3 — учнівські та команда педагогів на чолі з директором школи Т. Сорокун.
Гостями та учасниками змагань в цей день були учні та вчителі ЗНЗ № 8 м. Олександрії. І це не випадково: саме в цій школі навчався Максим Бендеров, Майстер спорту міжнародного класу з військово-спортивного багатоборства, тренер з військово-спортивного багатобортсва школи-інтернату, який загинув, захищаючи Вітчизну в зоні АТО.
Показовими виступами вихованців ВПСК «Захист» розпочалися змагання в школі. Хлопці ще раз переконали присутніх, що знання і навички захисту вкрай необхідні.
Вів змагання А. Ярошевський, суддя міжнародної категорїї з військово-спортивного багатоборства, віце-президент клубу «Захист», який навчав вихованців і педагогів азам військового мистецтва.
З великим бажанням до перемоги йшли учасники команд. Вони вміло демонстрували збирання і розбирання автоматів, ведення прицільної стрільби, метання гранат на точність, одягання та знімання протигазу, надання першої медичної допомоги в польових умовах, уміння долати смуги перешкод.
Перемогла учнівська команда школи-інтернату «СПАРТА». «За волю до перемоги» — такою була відзнака для інших команд.
Учні одержали нагороди від ВПСК «Захист» та смачні подарунки.
Завершилася війсково-спортивна гра «Патріот» смакуванням польової кухні, до якої радо запросила усіх адміністрація школи-інтернату.
Керівництво ВПСК «Захист» висловлює велику вдячність в організації та проведенні даного заходу ТОВ «АТ Каргілл», а також мисливському магазину «Браконьєр» за надану учбову зброю.
Як ми змагалися

Офіційний сайт ВПСК «Захист»

Група ВПСК «Захист» ВКонтакті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022