Військово-спортивна гра «Патріот»


Протягом восьми років, при фінансовій підтримці ТОВ «АТ Каргілл» в Олександрійській загальноосвітній школі — інтернаті І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, успішно працює секція з військово-спортивного багатоборства військово-патріотичного спортивного клубу «Захист».
Наприкінці учбового року, разом із дирекцією школи, було вирішено провести військово-спортивну гру «Патріот», так як одним із головних аспектів виховання особистих якостей у молоді у системі військово-спортивного багатоборства вважається патріотизм людини. Тільки справжній патріот України буде готовий її гідно захистити. Патріотизм являє собою одне з найбільш глобальних людських почуттів, закріплених віками і тисячоліттями, поєднує в собі любов до своєї Вітчизни, гордість за свій народ, відповідальність за його минуле і сьогодення, готовність до його захисту. У патріотично налаштованого спортсмена завжди з’явиться сила волі і бажання перемогти, навіть у складній ситуації і надмірному навантаженні.

В цих змаганнях прийняли участь чотири команди, 3 — учнівські та команда педагогів на чолі з директором школи Т. Сорокун.
Гостями та учасниками змагань в цей день були учні та вчителі ЗНЗ № 8 м. Олександрії. І це не випадково: саме в цій школі навчався Максим Бендеров, Майстер спорту міжнародного класу з військово-спортивного багатоборства, тренер з військово-спортивного багатобортсва школи-інтернату, який загинув, захищаючи Вітчизну в зоні АТО.
Показовими виступами вихованців ВПСК «Захист» розпочалися змагання в школі. Хлопці ще раз переконали присутніх, що знання і навички захисту вкрай необхідні.
Вів змагання А. Ярошевський, суддя міжнародної категорїї з військово-спортивного багатоборства, віце-президент клубу «Захист», який навчав вихованців і педагогів азам військового мистецтва.
З великим бажанням до перемоги йшли учасники команд. Вони вміло демонстрували збирання і розбирання автоматів, ведення прицільної стрільби, метання гранат на точність, одягання та знімання протигазу, надання першої медичної допомоги в польових умовах, уміння долати смуги перешкод.
Перемогла учнівська команда школи-інтернату «СПАРТА». «За волю до перемоги» — такою була відзнака для інших команд.
Учні одержали нагороди від ВПСК «Захист» та смачні подарунки.
Завершилася війсково-спортивна гра «Патріот» смакуванням польової кухні, до якої радо запросила усіх адміністрація школи-інтернату.
Керівництво ВПСК «Захист» висловлює велику вдячність в організації та проведенні даного заходу ТОВ «АТ Каргілл», а також мисливському магазину «Браконьєр» за надану учбову зброю.
Як ми змагалися

Офіційний сайт ВПСК «Захист»

Група ВПСК «Захист» ВКонтакті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021