Військово-спортивний чемпіонат


З 12 по 14 квітня у місті Харкові відбувся ювілейний, 20 чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств, у розділі «Бойове двоборство».

В змагання взяли участь збірні команди Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Одеської, Полтавської , Житомирської, Львівської і Закарпатської областей, міста Києва, команди Збройних сил України, Національної Гвардії України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Загальна кількість учасників змагань перевищила 700 чоловік.

Збірну команди Кіровоградської області, у кількості 38 спортсменів, склали вихованці спортивного клубу «Скіф» місто Благовіщенське, військово-патріотичного спортивного клубу «Саланг» селище Онуфріївка та Олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист».

Дуже приємною особливістю даних змагань, стала велика кількість спортсменів віковою категорією старше 18 років. Кількість учасників у вагових категоріях в даному віці сягала від 20 до 30 чоловік.

Змагання проходили в два етапи. Перший день вимагав від спортсменів холоднокровності і влучності у стрільбі, а наступні два дні тактичної і фізичної підготовки у «Всестильовому бої».

За підсумками Чемпіонату спортсмени ПСК «Захист» продемонстрували наступні результати:

Категорія 18+:

— Олександр Артемюк Б-1 – 3, Б-2 – 1, Б-3 – 3;

— Сергій Расторгуєв Б-2 – 2;

— Владислав Фоменко Б-2 – 1; Б-3 – 3.

Категорія 16-17 років:

— Володимир Суржик Б-2 – 2; Б-3 – 1;

— Тимофій Метельський Б-3 – 2;

— Нікіта Більчич Б-2 – 1; Б-3 – 1.

Категорія 14-15 років:

— Дмитро Смолянінов Б-3 – 3;

— Андрій Шевченко Б-3 – 2;

— Дмитро Кучеренко Б-2 – 1; Б-3 – 1;

— Володимир Лаврусенко Б-3 – 3;

— Олексій Рижов Б-2 – 2; Б-3 – 2.

Категорія 12-13 років:

— Андрій Лаврусенко Б-1 – 3; Б-2 – 2;

— Борислав Корнілов Б-1 – 1;

— Ростислав Уманець Б-1 – 1;

— Дмитро Лобченко Б-1 – 3; Б-2 – 3;

— Олексій Тарасенко Б-1 – 2; Б-2 – 3.

Категорія 10-11 років:

— Нікіта Тертишний Б-1 – 2;

— Володимир Віоріка Б-1 – 2.

Наших хлопців до змагань підготували: Заслужений тренер України Андрій Ярошевський, тренер другої категорії Олексій Кравченко, інструктор з вогневої підготовки Євген Рижов.

Спортсмени та керівництво патріотично-спортивного клубу «Захист», щиро вдячні Управлінню освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, мережі магазинів «Оптовичок», ПП «Моцний С.К.», а також батьківському комітету за допомогу в організаційних питаннях та емоційну підтримку наших спортсменів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022