Волейбольна весна на Олександрійщині

26 березня у спортивних залах Олександрійського колегіуму відбулась обласна спартакіада з волейболу серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?” У змаганнях взяли участь близько 190 спортсменів Кіровоградської області, які представляли Олександрійський, Олександрівський , Знам`янський , Кіровоградський , Устинівський, Онуфріївський, Новоархангельський, Новгордківський та Вільшанський райони.

Команду Олександрійського району представляла ДЮСШ «Колос»: відділеннями з сел. Олександрівка тренер юнаків Володимир Душенко і тренера дівчат з сел. Головківка Петро Ковальчук та Сергій Зайченко з селища Нова Прага. У результаті цікавих і захоплюючих баталій на волейбольних майданчиках найкращий рівень підготовки серед юнаків продемонстрували волейболісти з Онуфріївського району, другими стали спортсмени з Новоархангельского району , третю сходинку п’єдесталу зайняли юнаки Олександрійського району які у фіналі за ІІІ місце у напруженій боротьбі проявивши бойовий дух з рахунком 2: 0 перемогли ДЮСШ Олександрівського району.
Наші волейболістки гідно боролися з сильними суперницями і зупинилися за крок до чемпіонства. В груповому турі перемогли з рахунком 2:1 команду з Новоархангельська які доречи стали срібними призерами змагань, команду Кіровоградського району та поступились більш слабким командам, бракує ігрової практики. Результат 4 місце у підгрупі. Волейбол – командний вид спорту, і результат участі у змаганнях є підсумок колективних зусиль членів команд. Спортсменки ДЮСШ «Колос» показували бійцівські якості кожна гра була хвилююча , дівчата старались не допускати помилок, застосовуючи потужні і точні подачі, обмані ходи.
По результатам ігор виявились переможці спартакіади: перше місце — волейболістки Олександрівського району, третє місце спортсмени Устинівського району.
Волейболісти, зайнявши призові місця в змаганнях отримали нагороди та дипломи відповідних ступенів , море емоцій та відмінний настрій.
Особливі слова подяки варто висловити добродіям, які допомогли юним спортсменам в організації проведення та участі команди ДЮСШ «Колос» в змаганнях.