Волейбольна весна

волейбол александрия
З метою визначення найсильніших команд, 22 березня 2014 року було проведено змагання з волейболу серед юнаків та дівчат в залік обласної спартакіади дитячо-юнацьких спортивних шкіл під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Подолавши значну відстань, команда Олександрійської ДЮСШ «Колос» прибула до смт Новоархангельськ. Змагання проходили в просторих залах місцевої ДЮСШ та загальноосвітньої школи № 2.

У турнірі взяли участь сім команд. Протягом змагань на майданчиках глядачі спостерігали цікаву і захоплюючу гру.

У результаті найкращий рівень підготовки серед дівчат продемонстрували вихованці Новоархангельської ДЮСШ, другу позицію зайняли волейболістки Олександрійської ДЮСШ «Колос» і на третю сходинку зійшли юні спортсменки Вільшанської ДЮСШ.

Нашу команду представляли такі учениці: Колесник Марина, Візнюк Олександра, Кондратьєва Людмила, Коркошко Руслана, Фалюн Наталія, Скрипник Анастасія, Легкошерст Анастасія, Сидоренко Яна.

Нажаль нашим хлопцям не вдалося посісти призове місце, вони зупинилися на п’ятій позиції. А переможцями стали волейболісти Знам’янської ДЮСШ, друге місце здобули волейболісти Кіровоградської ДЮСШ і третіми були спортсмени Онуфріївської ДЮСШ.

Нашу команду представляли: Кузьміч Максим, Демченко Олександр, Колесніков Василь, Шевченко Олег, Крячко Микола. Кісільов Ігор, Кісільов Максим, Логвін Віктор.

Команду нашого району представляли юні спортсмени Новопразького та Головківського відділень ДЮСШ. Очолювали команду тренери Микола Бугайов та Петро Ковальчук.

Юні волейболісти Олександрійщини були безмежно задоволені можливістю взяти участь в змаганнях такого рівня та комфортними умовами поїздки на змагання.

Члени команди, батьки та тренери висловлюють подяку керівництву Олександрійської РДА в особі її голови Віталію Згамі та директору Олександрійської ДЮСШ «Колос» Юрію Котову за допомогу в організації участі команди в змаганнях.

Батькам молодих волейболістів подяка за виховання достойних громадян України.

Тренер-викладач ДЮСШ «Колос» Микола Бугайов

golovkivka.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022