Володимир Максімов: «Ми рухаємося в правильному напрямку»


Володимир Максімов, який донедавна був асистентом старшого тренера ФК «Олександрія» (U-21) Андрія Купцова, змінив на тренерському містку Ігоря Костирю, який очолював ФК «Олександрія» (U-19). З приводу цього, він поспілкувався з представником клубної прес-служби.

— Як сприйняли рішення керівництва призначити Вас старшим тренером ФК «Олександрія» (U-19)?

— Це було не очікувано. Свого часу я працював помічником головного тренера в «УкрАгроКомі» та асистентом старшого тренера молодіжного складу ФК «Олександрія» (U-21). Тобто деякий досвід вже маю. Призначення старшим тренером юнацької команди для мене новий виклик. Потрібно рухатися вперед.

— Як сприйняли Вас молоді гравці?

— Це юні гравці, тому впевнений, що кожен в глибині души сприйняв зміну тренера по своєму. Звичайно, у кожного тренера свої вимоги в тренувальному процесі, грі, спілкуванні та побуті, до яких юні виконавці звикають з часом. Кожен гравець має свої риси характеру, уміння та навички, тому задача тренера знайти до виконавця підхід, щоб футболісти раціонально діяли на полі та росли далі.

— У кожного тренера всій підхід до вибору гравців. Наскільки ви задоволені підбором виконавців колишнім наставником?

— Я спілкувався з багатьма тренерами і агентами, зрозуміло, що кращі гравці перебувають в більш іменитих клубах, а є гравці, які, можна сказати, знаходяться «за бортом». Ми рухаємося в цьому напрямку, щоб стати супер клубом. На даний момент, ми маємо у своєму розпорядженні перспективних гравців, за яких нам вдалося домовитися. Маю надію, що в майбутньому вони стануть футболістами хорошого рівня, за умови, якщо вони будуть наполегливо працювати.

— Незважаючи, на те, що молодіжна і юнацька команди слідують концепції розвитку головної команди, Ви, як старший тренер, маєте намір вносити якісь зміни в тренувальний процес?

— Звісно, фундаментально змінювати не буду, тому що є стратегія, якій слідує головна та молодіжна команда, і відступати від неї ми не будемо. Кожен тренер, як художник, має право вносити певні штрихи в тренувальний процес, тактичну побудову гри, але зауважу – не відступаючи від головної концепції розвитку.

— З командою Ви вже встигли провести ряд матчів. Яку зустріч і кого б з гравців могли виділити?

— Футбол – це колективна гра, і на полі, перш за все, повинна бути команда. Когось з футболістів виділити мені важко. Зрозуміло, що є сильніші гравці, є слабші, але вони доповнюють один одного, формуючи єдине ціле. Остання зустріч з «Вересом» продемонструвала, що вони стають мужиками. Хлопці проявили характер, яким славиться олександрійська команда починаючи з «Шахтаря». Програючи з рахунком 0:2, гравці, раніше часу, не опустили руки і звели матч в нічию.

— Як позначилося на фізичних кондиціях футболістів перехід з натурального на штучне покриття?

— Однозначно, цей фактор позначився на діях футболістів на футбольному полі, так як тренування відбувається на штучному покритті, а матчі проводимо на натуральному. Гравцям потрібен час, для того, щоб адаптуватися.

розмову провів Є. Куштим

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022