Володимир Максімов: «Ми рухаємося в правильному напрямку»


Володимир Максімов, який донедавна був асистентом старшого тренера ФК «Олександрія» (U-21) Андрія Купцова, змінив на тренерському містку Ігоря Костирю, який очолював ФК «Олександрія» (U-19). З приводу цього, він поспілкувався з представником клубної прес-служби.

— Як сприйняли рішення керівництва призначити Вас старшим тренером ФК «Олександрія» (U-19)?

— Це було не очікувано. Свого часу я працював помічником головного тренера в «УкрАгроКомі» та асистентом старшого тренера молодіжного складу ФК «Олександрія» (U-21). Тобто деякий досвід вже маю. Призначення старшим тренером юнацької команди для мене новий виклик. Потрібно рухатися вперед.

— Як сприйняли Вас молоді гравці?

— Це юні гравці, тому впевнений, що кожен в глибині души сприйняв зміну тренера по своєму. Звичайно, у кожного тренера свої вимоги в тренувальному процесі, грі, спілкуванні та побуті, до яких юні виконавці звикають з часом. Кожен гравець має свої риси характеру, уміння та навички, тому задача тренера знайти до виконавця підхід, щоб футболісти раціонально діяли на полі та росли далі.

— У кожного тренера всій підхід до вибору гравців. Наскільки ви задоволені підбором виконавців колишнім наставником?

— Я спілкувався з багатьма тренерами і агентами, зрозуміло, що кращі гравці перебувають в більш іменитих клубах, а є гравці, які, можна сказати, знаходяться «за бортом». Ми рухаємося в цьому напрямку, щоб стати супер клубом. На даний момент, ми маємо у своєму розпорядженні перспективних гравців, за яких нам вдалося домовитися. Маю надію, що в майбутньому вони стануть футболістами хорошого рівня, за умови, якщо вони будуть наполегливо працювати.

— Незважаючи, на те, що молодіжна і юнацька команди слідують концепції розвитку головної команди, Ви, як старший тренер, маєте намір вносити якісь зміни в тренувальний процес?

— Звісно, фундаментально змінювати не буду, тому що є стратегія, якій слідує головна та молодіжна команда, і відступати від неї ми не будемо. Кожен тренер, як художник, має право вносити певні штрихи в тренувальний процес, тактичну побудову гри, але зауважу – не відступаючи від головної концепції розвитку.

— З командою Ви вже встигли провести ряд матчів. Яку зустріч і кого б з гравців могли виділити?

— Футбол – це колективна гра, і на полі, перш за все, повинна бути команда. Когось з футболістів виділити мені важко. Зрозуміло, що є сильніші гравці, є слабші, але вони доповнюють один одного, формуючи єдине ціле. Остання зустріч з «Вересом» продемонструвала, що вони стають мужиками. Хлопці проявили характер, яким славиться олександрійська команда починаючи з «Шахтаря». Програючи з рахунком 0:2, гравці, раніше часу, не опустили руки і звели матч в нічию.

— Як позначилося на фізичних кондиціях футболістів перехід з натурального на штучне покриття?

— Однозначно, цей фактор позначився на діях футболістів на футбольному полі, так як тренування відбувається на штучному покритті, а матчі проводимо на натуральному. Гравцям потрібен час, для того, щоб адаптуватися.

розмову провів Є. Куштим

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021