Володимир Шаран: Якби цей матч відбувався в Олександрії, то не було б проблем


Коментар головного тренера ФК «Олександрія» щодо рішення УПЛ про перенесення матчу у Кропивницькому.

Як ми повідомляли раніше, Дирекція Української Прем’єр-ліги прийняла рішення про перенесення матчу команд ФК «Зірка» — ФК «Олександрія» з суботи 3 березня на вівторок 6 березня.

З цього приводу головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран надав прес-службі клубу розгорнутий коментар:

— Ще чотири дні тому наш представник відвідав стадіон «Зірка» у Кропивницькому, і вже тоді стан готовності поля до гри викликав побоювання. Підігрів поля не був увімкнений. Поле було промерзле і не покрите захисною плівкою. На здивування нашого представника працівник «Зірки» відповів так — плівкою ми накривати не будемо, бо краще, щоби сніг лежав зверху.

Тепер «Зірка» попросила перенести зустріч — ніби-то через непогоду. Я сьогодні консультувався з директором інфраструктури нашого клубу Олександром Леонідовичем Сакарою, і він мені відповів — якби цей матч проходив в Олександрії, він би відбувся, тому що ми увімкнули підігрів ще 9 лютого, а поле під плівкою. У Прем’єр-лізі ні для кого не секрет, що підігрів поля у Кропивницькому доволі сумнівний. Не знаю, чи це технічні проблеми, а можливо, вони просто так економлять.

Надзвичайно прикро, що матч перенесли без погодження з нами — «Зірка» одноосібно звернулася до дирекції УПЛ. Прикметно, що і президент клубу, і я не були проти, щоби матч відбувся в суботу 3 березня в Олександрії.

Згадайте, 24 лютого на матчі проти «Маріуполя» погодні умови були теж не з приємних. Але за полем належним чином доглядали і готували його кілька тижнів до цього матчу — і це дозволило гравцям продемонструвати технічний футбол.

Гаразд, ми зіграємо у вівторок. Але знов-таки прикро, що по-перше, УПЛ не порадилася з нашим клубом. А по-друге, дивіться — по всій Україні зараз снігопади, і всі стадіони, де будуть відбуватися матчі, готові до змагань. Одна «Зірка» виявилася не готовою. Олександрійці прикладають масу зусиль, щоб вберегти поле, а в обласному центрі ми по телебаченню спостерігаємо на слабенькі потуги виправити ситуацію. Дуже дивна історія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021