Володимир Шаран: Якби цей матч відбувався в Олександрії, то не було б проблем


Коментар головного тренера ФК «Олександрія» щодо рішення УПЛ про перенесення матчу у Кропивницькому.

Як ми повідомляли раніше, Дирекція Української Прем’єр-ліги прийняла рішення про перенесення матчу команд ФК «Зірка» — ФК «Олександрія» з суботи 3 березня на вівторок 6 березня.

З цього приводу головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран надав прес-службі клубу розгорнутий коментар:

— Ще чотири дні тому наш представник відвідав стадіон «Зірка» у Кропивницькому, і вже тоді стан готовності поля до гри викликав побоювання. Підігрів поля не був увімкнений. Поле було промерзле і не покрите захисною плівкою. На здивування нашого представника працівник «Зірки» відповів так — плівкою ми накривати не будемо, бо краще, щоби сніг лежав зверху.

Тепер «Зірка» попросила перенести зустріч — ніби-то через непогоду. Я сьогодні консультувався з директором інфраструктури нашого клубу Олександром Леонідовичем Сакарою, і він мені відповів — якби цей матч проходив в Олександрії, він би відбувся, тому що ми увімкнули підігрів ще 9 лютого, а поле під плівкою. У Прем’єр-лізі ні для кого не секрет, що підігрів поля у Кропивницькому доволі сумнівний. Не знаю, чи це технічні проблеми, а можливо, вони просто так економлять.

Надзвичайно прикро, що матч перенесли без погодження з нами — «Зірка» одноосібно звернулася до дирекції УПЛ. Прикметно, що і президент клубу, і я не були проти, щоби матч відбувся в суботу 3 березня в Олександрії.

Згадайте, 24 лютого на матчі проти «Маріуполя» погодні умови були теж не з приємних. Але за полем належним чином доглядали і готували його кілька тижнів до цього матчу — і це дозволило гравцям продемонструвати технічний футбол.

Гаразд, ми зіграємо у вівторок. Але знов-таки прикро, що по-перше, УПЛ не порадилася з нашим клубом. А по-друге, дивіться — по всій Україні зараз снігопади, і всі стадіони, де будуть відбуватися матчі, готові до змагань. Одна «Зірка» виявилася не готовою. Олександрійці прикладають масу зусиль, щоб вберегти поле, а в обласному центрі ми по телебаченню спостерігаємо на слабенькі потуги виправити ситуацію. Дуже дивна історія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022