Є програма, є і кошти

тренажеры александрия спортплощадка
Турбота про майбутнє та створення комфортних умов для розвитку підростаючого покоління – одне з ключових завдань міської влади. Саме тому протягом останніх років у різних мікрорайонах міста та освітніх закладах, за дорученням міського голови С.Цапюка, встановлено 36 дитячих та 2 тренажерних майданчика.
У 2014 році в державному бюджеті вперше передбачені кошти на встановлення спортивних та ігрових майданчиків у закладах освіти м.Олександрії у розмірі 1млн. 156,7тис. грн.

Як повідомляє начальник управління освіти, молоді і спорту Л.Димкова, це дає можливість забезпечити усі загальноосвітні заклади міста спортивними, а дитячі садочки – ігровими майданчиками. На території шкіл планується облаштувати 6 баскетбольних та 10 спортивно-тренажерних майданчиків, які зможуть відвідувати не тільки учні закладів, а й мешканці мікрорайону. У всіх 18 дошкільних навчальних закладах встановлять ігрові майданчики.
Управління освіти вже розпочало організаційні роботи з підготовки до проведення процедури їх закупівель. Невдовзі буде оголошено тендер.
Міська влада звертається до усіх місцевих виробників, які мають відповідні дозвільні документи, з пропозицією долучитися до програми «Купуй Кіровоградське» та взяти участь у виготовлені дитячих майданчиків, які встановлять в освітніх закладах Олександрії.
Подбаємо про юних олександрійців разом!

тренажеры александрия спортплощадка

тренажеры александрия спортплощадка

тренажеры александрия спортплощадка

Олександрійська міська рада

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022