Юрій Гугленко: «Завдання аграріїв – завершити чемпіонат у першій п’ятірці»

украгроком юрий гугленко
Віце-президент ПФК «УкрАгроКом» Юрій Гугленко дав інтерв’ю прес-службі клуба.

– Юрій Олександрович, з моменту вашого останнього інтерв’ю минуло багато часу. Чи не змінилися завдання, що ви ставили команді після завершення першої частини чемпіонату FAVBET Ліга 1?

– Дійсно, часу минуло чимало, але ціль, що стоїть перед командою, – не змінилася. Нагадаю, що завдання аграріїв – завершити чемпіонат у першій п’ятірці. Щоб успішно виконати цю задачу, ми розробили відповідні тактику та стратегію. Як ви знаєте, команда пройшла два повноцінні збори – один у Криму, а другий у Туреччині. Тренерським складом була проведена певна селекційна робота. На перегляд було запрошено багато потенційних новачків. З деякими з них ми вже підписали контракти. А з іншими, так би мовити, з технічних причин контракти поки не підписані, але це може статися найближчим часом. Враховуючи всі ці обставини, ми і розраховуємо на місце у п’ятірці найкращих команд першого дивізіону.

– А що ви можете сказати про найближчу гру ПФК «Олександрія» – ПФК «УкрАгроКом»? Які ваші прогнози?

– Перш за все, що я хотів би сказати, так це те, що цієї весни на Олександрійщині буде стільки футболу вищого ґатунку, скільки його ніколи не було і чи навряд буде у майбутньому. Судіть самі. Крім того, що згадувані вами команди будуть проводити свої зустрічі на КСК «Ніка» в Олександрії, команда з Кіровограда «Зірка» свої домашні поєдинки буде грати у Головківці на стадіоні «ГОЛовківський», бо стадіон у обласному центрі знаходиться на реконструкції. Такої концентрації футболу у нашому краї ще дійсно ніколи не було. І це дуже добре, адже футбол – це емоції, це активне дозвілля, це, в решті-решт, наше життя. Що стосується двобою «Олександрія» – «УкрАгроКом», то це буде дійсно велике свято для вболівальників Олександрійщини, які скучили за футболом. Вірю, що це буде справжнє дербі з безкомпромісною боротьбою за перемогу, в розрахунку завоювати як найбільшу кількість своїх симпатиків. До цього і будуть йти обидві команди. Тобто, є певна інтрига і яким буде рахунок цього матчу, спрогнозувати, я вважаю, неможливо.

– Останнє запитання. Враховуючи складну ситуацію у країні, логічно буде запитати як справи з фінансуванням у клубі?

– На сьогоднішній день клуб виконує всі свої фінансові зобов’язання перед усіма. Але країна дійсно опинилася у дуже складному – мобілізаційному – стані. Тому є дуже багато чинників, не від нас залежних, які можуть негативно впливати на фінансування, у тому числі і футболу. Будемо сподіватися, що ситуація в Україні поліпшиться і проблем з фінансуванням не буде.

Прес-служба ПФК «УкрАгроКом»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022