Ювілейна спартакіада ТОВ «УкрАгроКом» — 2017


28 січня на стадіоні «Олімп» відбулось відкриття 5-ої Спартакіади серед працівників ТОВ «Украгроком», присвяченої 17-й річниці з дня заснування компанії.

З словом до учасників спартакіади звернулись: керівники групи компаній ТОВ «Украгроком» В. М. Згама і О. О. Йоник, які привітали з відкриттям ювілейної спартакіади і подякували працівникам колективів за підтримку традицій здорового способу життя серед працівників компанії, престижу здоров’я та побажали позитивних емоцій і перемог у спортивних змаганнях.
Перший вид спартакіади розпочали змаганнями з міні-футбол, взяли участь 9 команд товариства: Центральний офіс ТОВ «УкрАгроКом», Елеватор ПАТ «Шарівське», ТОВ «УкрАгроКом» с. Дівоче Поле відділок №6, ТОВ «УкрАгроКом» с.Михайлівка відділок №5, Елеватор ТОВ «УкрАгроКом», МТК «Петриківське молоко», ТОВ «Гермес-Трейдінг», ТОВ «Олександрійський цукровий завод».
Змагання в підгрупах проходили досить напружено та емоційно. Протягом усіх матчів у підгрупах на футбольному полі глядачі спостерігали цікаві і захоплюючі ігри, але до фіналу поталанило потрапити не всім. У фіналі трьох, команди показували хорошу майстерність, звичайно спортсмени аматори віддавали всі сили на здобуття перемоги і в напруженій боротьбі вибороли ТОВ «Агро Альянс» – ІІІ місце, ТОВ «УкрАгроКом» с. Дівоче Поле відділок №6 – ІІ місце, Елеватор ТОВ «УкрАгроКом» — І місце,
Також відзначимо команди не тільки переможців, а й командам, яким фортуна не посміхнулася. Побажаємо наступних цікавих перемог у вибіркових змаганнях які відбудуться 5-го лютого в НВК ОК (колишня 20 школа) з волейболу, стрітболу, тенісу настільного, шахів, шашок, дартсу, та 11–го лютого фінал «Палац спорту» з перетягування канату, армспорту та спортивної естафети.

Котов Ю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022