Ювілейна спартакіада ТОВ «УкрАгроКом» — 2017


28 січня на стадіоні «Олімп» відбулось відкриття 5-ої Спартакіади серед працівників ТОВ «Украгроком», присвяченої 17-й річниці з дня заснування компанії.

З словом до учасників спартакіади звернулись: керівники групи компаній ТОВ «Украгроком» В. М. Згама і О. О. Йоник, які привітали з відкриттям ювілейної спартакіади і подякували працівникам колективів за підтримку традицій здорового способу життя серед працівників компанії, престижу здоров’я та побажали позитивних емоцій і перемог у спортивних змаганнях.
Перший вид спартакіади розпочали змаганнями з міні-футбол, взяли участь 9 команд товариства: Центральний офіс ТОВ «УкрАгроКом», Елеватор ПАТ «Шарівське», ТОВ «УкрАгроКом» с. Дівоче Поле відділок №6, ТОВ «УкрАгроКом» с.Михайлівка відділок №5, Елеватор ТОВ «УкрАгроКом», МТК «Петриківське молоко», ТОВ «Гермес-Трейдінг», ТОВ «Олександрійський цукровий завод».
Змагання в підгрупах проходили досить напружено та емоційно. Протягом усіх матчів у підгрупах на футбольному полі глядачі спостерігали цікаві і захоплюючі ігри, але до фіналу поталанило потрапити не всім. У фіналі трьох, команди показували хорошу майстерність, звичайно спортсмени аматори віддавали всі сили на здобуття перемоги і в напруженій боротьбі вибороли ТОВ «Агро Альянс» – ІІІ місце, ТОВ «УкрАгроКом» с. Дівоче Поле відділок №6 – ІІ місце, Елеватор ТОВ «УкрАгроКом» — І місце,
Також відзначимо команди не тільки переможців, а й командам, яким фортуна не посміхнулася. Побажаємо наступних цікавих перемог у вибіркових змаганнях які відбудуться 5-го лютого в НВК ОК (колишня 20 школа) з волейболу, стрітболу, тенісу настільного, шахів, шашок, дартсу, та 11–го лютого фінал «Палац спорту» з перетягування канату, армспорту та спортивної естафети.

Котов Ю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021