З успіхом, юні футболісти!


25.04.2015 року районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» брала участь у змаганнях з футболу у залік обласної спартакіади серед районних ДЮСШ під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Змагалися юнаки 2000-2001 р.н. Нашими суперниками, згідно жеребкування, були команди Новгородки, Онуфріївського, Кіровоградського та Знам’янського районів Кіровоградської області.

Збірна команда ДЮСШ «Колос» була представлена гравцями відділень с. Головківки, тренер Голосенко А.Б.; смт. Нова Прага, тренер Великий М.В.; с. Войнівки (тренер Козоріз В.Б.

У перших іграх з командами Новгородки, Онуфріївського та Новоархангельського районів юні футболісти ДЮСШ «Колос» Олександрійського району вийшла переможцями, здолавши в нелегкій боротьбі своїх ровесників та вийшли до фіналу.

У фінальній грі наші земляки зустрілися з командою ДЮСШ Знам’янського району. Обидві команди показували відмінну, безкомпромісну гру і майстерність, але, на превеликий жаль, олександрійці поступилися з рахунком 1:2, зайнявши друге місце. Можливо далися взнаки дві гри, проведені поспіль, що вплинуло на відновлення і рівність сил, можливо щось інше — фортуна відвернулася від наших хлопців.

У ході змагань голи забили такі гравці:

— Мірошниченко Олександр (3 голи), Мазур Олександр (1 гол) — с. Войнівка, Теличко Віталій (2 голи) — с. Червона Кам’янка, тренер-викладач Козоріз В.Б.;

— Легкошерст Олександр, Колєснік Олександр (по 1 м’ячу) — с.Головківка, тренер-викладач Голосенко А.В.;

— Неживенко Владислав із смт. Нова Прага, тренер- викладач Великий В.Б.

Готував збірну команду до змагань тренер-викладач ДЮСШ «Колос» Голосенко В.Б.

По завершенню змагань дирекція і батьківський комітет ДЮСШ «Колос» висловили подяку голові районної державної адміністрації Коломійцеву А.О. за допомогу в організації поїздки на турнір та постійну турботу про спортшколу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022