З успіхом, юні футболісти!


25.04.2015 року районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» брала участь у змаганнях з футболу у залік обласної спартакіади серед районних ДЮСШ під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Змагалися юнаки 2000-2001 р.н. Нашими суперниками, згідно жеребкування, були команди Новгородки, Онуфріївського, Кіровоградського та Знам’янського районів Кіровоградської області.

Збірна команда ДЮСШ «Колос» була представлена гравцями відділень с. Головківки, тренер Голосенко А.Б.; смт. Нова Прага, тренер Великий М.В.; с. Войнівки (тренер Козоріз В.Б.

У перших іграх з командами Новгородки, Онуфріївського та Новоархангельського районів юні футболісти ДЮСШ «Колос» Олександрійського району вийшла переможцями, здолавши в нелегкій боротьбі своїх ровесників та вийшли до фіналу.

У фінальній грі наші земляки зустрілися з командою ДЮСШ Знам’янського району. Обидві команди показували відмінну, безкомпромісну гру і майстерність, але, на превеликий жаль, олександрійці поступилися з рахунком 1:2, зайнявши друге місце. Можливо далися взнаки дві гри, проведені поспіль, що вплинуло на відновлення і рівність сил, можливо щось інше — фортуна відвернулася від наших хлопців.

У ході змагань голи забили такі гравці:

— Мірошниченко Олександр (3 голи), Мазур Олександр (1 гол) — с. Войнівка, Теличко Віталій (2 голи) — с. Червона Кам’янка, тренер-викладач Козоріз В.Б.;

— Легкошерст Олександр, Колєснік Олександр (по 1 м’ячу) — с.Головківка, тренер-викладач Голосенко А.В.;

— Неживенко Владислав із смт. Нова Прага, тренер- викладач Великий В.Б.

Готував збірну команду до змагань тренер-викладач ДЮСШ «Колос» Голосенко В.Б.

По завершенню змагань дирекція і батьківський комітет ДЮСШ «Колос» висловили подяку голові районної державної адміністрації Коломійцеву А.О. за допомогу в організації поїздки на турнір та постійну турботу про спортшколу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022