«Захисник Кіровоградщини» фінішував в Олександрії


120 школярів із 20 районів Кіровоградської області позмагалися за перемогу у військово-спортивному багатоборстві, що відбулося на території КСК «Ніка» в Олександрії й було приурочене Дню захисника України. Легкий старт учасникам змагань побажав керівник Олександрійського району Андрій Коломійцев, який їх і відкрив і тим самим дозволив підсумувати півторамісячні результати загальнообласного проекту «Захисник Кіровоградщини».

За програмою заходу школярі з різних районів області продемонстрували олександрійцям та гостям міста свої вміння у стрільбі з пневматичної зброї, збиранні-розбиранні автомату Калашникова, перетягуванні канату та згинанні-розгинанні рук в упорі лежачи. Усі ці навички діти встигли отримати у військово-польових таборах, які організовувались по всій області. Тепер же мали визначити кращий район і його представників. А це значить, що на фінал запросили найбільш вправних школярів, які під час польових зборів показали найліпші результати.

Головним арбітром змагань виступив Олег Вєтров, голова обласного осередку Федерації панкратіону України. Він же один з ініціаторів проведення військово-польових навчань для випускників Кіровоградщини.

На завершальний етап багатоборства до Олександрії завітав і голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Вітаючи присутніх з Днем захисника України, очільник області відзначив, що це свято не лише визволителів, а й волонтерів, медиків та всіх, хто виховує патріотизм у підростаючого покоління. Користуючись нагодою, Сергій Анатолійович подякував учасникам за видовищний показ, вправність та вміння, набуті у військовій справі. А також дякував він і керівникам районів за проведені військово-польові збори й усім їхнім учасникам (у тому числі, Федерації панкратіону України, Кіровоградському центру туризму, медико-психологічній службі «КОМПАС», координаторам проекту тощо).

Керівник області був вражений побаченим, адже школярі навчилися великій справі і підтвердили це на показових виступах. Свої вміння тут також демонстрували й школярі — представники Олександрійського військово-патріотичного клубу «Захист» (керівник Андрій Ярошевський).

За підсумками загальнокомандного заліку перше призове місце виборов Гайворонський район, друге – Устинівський, третє – Новгородківський. Наш Олександрійський район зайняв 10 місце і таким чином із 20 команд розмістився у золотій серединці.

З рук голови ОДА переможці отримали медалі та кубки. Фотографії та сувеніри на згадку про захід усім учасникам вручив керівник району Андрій Коломійцев.

Нагадаємо, що обласний пілотний проект «Захисник Кіровоградщини» почав працювати влітку поточного року. Він передбачав організацію кількаденних військово-польових зборів для школярів і студентів. Ідеологом їхнього проведення в регіоні став Олег Вєтров, втіленням переймався голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та голови райдержадміністрацій. Певно, такі гарні починання матимуть логічне продовження.

ОРДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022