Здобутки м.Олександрії у спортивній галузі


В Україні День фізичної культури і спорту відзначається в другу суботу вересня (Указ Президента від 29 червня 1994 року № 340/94). Цього року святкування припадає на 10 вересня.
Цей день – можливість згадати видатних спортсменів, яких світові подарувала наша країна, і порадіти тому, що на зміну старим йдуть молоді легенди.
Олександрія пишається своїми спортсменами, а міська влада приділяє велику увагу створенню належних умов для виховання майбутніх чемпіонів.
Серед них учні комунального закладу «ДЮСШ № 2». Вихованці відділень демонструють високі спортивні досягнення на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Щороку спортсмени ДЮФК «Аметист-2001» беруть участь у змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч», першості Кіровоградської області серед юнаків, першості України в Дитячій юнацькій футбольній лізі, чемпіонаті та Кубку України серед аматорських команд. Кращі гравці клубу набувають ігрового досвіду і в складі футбольної команди «Олександрія-Аметист», а потім поповнюють ряди ПФК «Олександрія» та інших команд.
За 20 років існування вихованцями ВПСК «Захист» стали понад 4 тисячі дітей. Щороку вихованці клубу беруть участь у більш ніж 30 змаганнях від місцевого рівня до Чемпіонатів Європи та Світу. Збірні клубу неодноразово ставали володарями Кубка України з військово-спортивного багатоборства, Чемпіонами України та Світу, п’ятикратними чемпіонами Всеукраїнських змагань з Обороно-прикладного п’ятиборства серед призивної молоді.
Для покращення матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту до початку нового навчального року та у ході Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» у навчальних закладах міста упорядковано 74 спортивних майданчика, за рахунок міського бюджету встановлено майданчики з тренажерним обладнанням у селищах Пантаївці та Олександрійському (Димитровому).
Сьогодні у місті функціонує спортивно-оздоровчий комплекс із дитячим та дорослим басейнами, 2 стадіони, 111 спортивних майданчиків, 8 футбольних полів, 20 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять та 22 спортивні зали. Розроблено заходи щодо подальшого їх утримання та використання.
Протягом 2016 року в Олександрії проведено понад 90 спортивно-масових заходів за участю майже 4,5 тисяч спортсменів. Це чемпіонати і першості міста, турніри, спортивні ігри молоді міста, відкриті першості спортивних закладів, спортивні заходи присвячені датам і дням, комплексні заходи. Забезпечено участь команд – збірних міста у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Олександрійська міська рада

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022