Асистенти арбітра – Тарас Клименко (Київ), Дмитро Козорєзов (Одеса)

4-й арбітр – Дмитро Кутаков (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу – Сергій Лисенчук (Київ)

«Зірка»: Євген Паст, Кейта (Данило Кондраков, 69′), Антон Братков, Максим Драченко (к\к), Гафаіті Адель, Арман Оганесян, Ігор Загальський, Максим Авер`янов (Кирило Дришлюк, 77′), Гліб Рассадкін, Олексій Чічіков (Артем Сьомка, 52′), Іван Цюпа

Запасні: Роман Льопка, Олексій Збунь, Дмитро Фатєєв, Олександр Маткобожик

«Олександрія»: Юрій Паньків, Сергій Чеботаєв, Валерій Бондаренко, Євген Протасов (Сергій Русьян 70), Олексій Довгий, Віталій Пономар(Дмитро Шастал 90), Артем Полярус (Сергій Старенький 78), Андрій Гітченко (к\к), Василь Грицук, Андрій Бацула, Євген Банада

Запасні: Владислав Леванідов, Віталій Кольцов, Гліб Бухал, Тимур Стецьков

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: І.Загальський (5′), М. Авер`янов (57′) – О. Довгий (63)

Між собою футболісти ФК «Олександрія» та «Зірки» в чемпіонатах України провели 22 зустріч: 9 перемог олександрійців, 11 нічиїх та 2 перемоги кіровоградців. Різниця м’ячів 35-16=+19 на користь наших гравців. Кращі бомбардири в цих матчах – Олександр Гребінюк (ФК «Олександрія») -7 та Олександр Мизенко («Зірка») — 2 м’ячі. Ще три зустрічі суперники провели в Кубку України.

У сезоні 1993/19994 років у Кіровограді (нині – Кропивницький) перемогу з рахунком 2:1 святкували олександрійці.

У сезоні 2015/2016 років у Кропивницькому була зафіксована нічия – 1:1, а в «Олександрії» героєм зустрічі став Михайло Козак, який провів у ворота гостей два сухих м’ячі.

У складах обох команд виступало понад 50 гравців. Найвідоміші з них: Олег Діброва, Костянтин Сосенко, Станіслав Боровський, Сергій Лактіонов, Станіслав Козаков, Микола Шевченко, Олег Жилін, Самір Гасанов, Олександр Михайленко, Олександр Соболь, Ігор Макогон, Андрій Добрянський, Ігор Павлик, Євген Бурхан, Андрій Смалько, Олександр Кочура, Андрій Бацула, Артем Сітало та інші. Головними тренерами в обох командах працювали Олександр Іщенко, Юрій Коваль, Володимир Шаран та Анатолій Бузнік.

Ми вже звикли, що футболісти обох команд в кіровоградському дербі привчили нас до занадто миролюбивого формату зустрічі. Не став винятком й матч 25 туру, який проходив на стадіоні «Зірка» в Кропивницькому. Маючи суттєві втрати в оптимальному складі, господарі здебільшого оборонялись, а олександрійці, методично та монотонно намагались штурмувати ворота Євгена Паста. Цілу купу моментів створили підопічні Шарана біля воріт господарів поля, феєрична гра Артема Поляруса, на превеликий жаль, не дали олександрійцям результативних дивідендів. Але про все по порядку.

Перший тайм проходив у більш спокійній, виваженій боротьбі, де захист обох колективів, намагався в будь-яку ціну зберегти в недоторканості власні ворота. То ж перший небезпечний момент виник лише на 28-й хвилині матчу, коли після розіграшу штрафного, вийшов потужний удар у виконанні Поляруса і капітан команди Андрій Гітченко, головою намагався переправити м’яч у ворота кропивничан. Нажаль удар прийшовся вище воріт. Найбільш небезпечний момент в першому таймі, гості організували на 42-й хвилині матчу. Артем Полярус віддав точну передачу на Віталія Пономаря, який точно відпасував в центр на Олексія Довгого та кіпер «Зірки», вийшовши з воріт, перервав цю блискавичну атаку олександрійців. На добиванні міг, з другої спроби, вразити ворота Євген Протасов та він забарився з ударом і вже на допомогу Пасту прийшли захисники. В цілому в першому таймі жовто-чорні подали сім кутових, а господарі – жодного.

З початком другого тайму гра пожвавішала, атаки олександрійців стали більш потужними і дива майстерності демонстрував Артем Полярус. Спочатку на 48-й хвилині він потужно пробив в рамку воріт, виручив кропивничан все той же Паст, а згодом,на 68-й хвилині, запустив диво-парашут і вже Пасту допомогла захистити власні ворота стійка та фортуна, а м’яч летів у дев’ятку. Слід віддати належне Артему, бо він, в звітному матчі, з-поміж інших виконавців виділявся своєю настирністю, швидкістю прийняття рішень та бажанням вразити ворота суперника. Дуель Полярус – Паст продовжувалась до 78-ї хвилини, коли замість Артема на полі з’явився Сергій Старенький. Також достатньо активного Євгена Протасова на 70-й хвилині змінив Сергій Русьян, який в цей день дебютував у складі нашої команд. А на останній хвилині матчу замість Віталія Пономаря, на поле вийшов Дмитро Шастал. Все це свідчило про те, що кіровоградське дербі в четвертий раз поспіль завершилось мирно.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.