Зірки УПЛ: Сергій Старенький


Один із останніх представників «старої школи» флангових футболістів

У цій рубриці читач зможе ознайомлюватися зі стислими характеристиками футболістів, які виступають у Чемпіонаті Української Прем’єр-Ліги та з найкращого боку проявили себе в останньому календарному турі. Відповідні характеристики даватимуть професіонали своєї справи — колишні гравці й нинішні тренери, завдання котрих — робити необхідні акценти.

Півзахисника «Олександрії» характеризує експерт Олександр Сопко:

Характеристика. Фланговий виконавець, який здатен зіграти як праворуч, так і ліворуч. Він давно виступає на рівні УПЛ, а кожен футболіст із таким досвідом має кілька пам’ятних матчів, про які з часом розповідатиме внукам. Для Старенького такий поєдинок випав минулої суботи. Сергій заслужив цей хет-трик, бо є порядним добросовісним гравцем — таких поважають і цінують у всіх командах. Він завжди відпрацьовує всім флангом, постійно відкривається, пропонує себе партнерам і, що важливо, ніколи не ображається, якщо йому не дають пас.

«Плюси» в грі. Досвід, швидкість, надійність, працездатність. Попри вік, зумів зберегти незвичну легкість — як у бігу, так і загалом у грі. Багато рухається, створює напруження на своїй бровці. Мені здається, Старенький є одним із останніх у нас представників «старої школи» флангових футболістів: працьовитих, невибагливих, корисних.

«Мінуси» в грі. Маючи здатність класно діяти на обох краях, Сергій фактично непомітний у середині поля; комбінаційна, тонка гра — не його. Іще однією проблемою є те, що йому завжди бракувало фізичної міці плюс, як наслідок, — ефективності в силовій боротьбі.

Перспективи. Останній рік Старенький розкрився у фазі завершення атак: він показав, що вміє опинитися там, де треба, й забити м’яч не стільки сильним, скільки точним ударом. Йому 33, однак у нього хороші фізичні дані, тому кілька сезонів на добротному рівні Сергієві гарантовані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022