Зірки УПЛ: Василь Грицук


Представник «дефіцитного» типажу футболістів

У цій рубриці читач зможе ознайомлюватися зі стислими характеристиками футболістів, які виступають у Чемпіонаті Української Прем’єр-Ліги та з найкращого боку проявили себе в останньому календарному турі. Відповідні характеристики даватимуть професіонали своєї справи — колишні гравці й нинішні тренери, завдання котрих — робити необхідні акценти.

Півзахисника «Олександрії» характеризує експерт Олег Венглинський:

Характеристика. Не прагнучи когось образити, все ж висловлю думку: Грицук — «біла пляма» загальнокомандного механізму «Олександрії». Це людина, котра дії інших підопічних Володимира Шарана перетворює на дійство. Це один із найрозумніших гравців УПЛ, один із небагатьох у нашому Чемпіонаті з таким рівнем пасу й бачення поля. За ігровим форматом, типажем Василь належить до тієї когорти майстрів, до якої свого часу належали Валентин Белькевич, Юрій Калитвинцев, Сергій Назаренко, Олександр Рикун. Для футболу України то «дефіцитний» виконавець.

«Плюси» в грі. Насамперед, як уже було зазначено, — чудовий завершальний пас та ігровий інтелект. У нього класний удар — не дуже сильний, але точний (зазвичай обвідний). Тобто всі його сильні сторони так чи інакше пов’язані з одним фактором — технікою. Перерахованими якостями він явно вивищується над іншими партнерами по «Олександрії» та більшістю футболістів УПЛ.

«Мінуси» в грі. Їх два: Грицук нестабільний і неохоче допомагає обороні. Тобто плеймейкер «Олександрії» показує яскраві дії через матч, а при захисній фазі гри інколи перетворюється на «мінус один» для своєї команди.

Перспективи. У листопаді йому виповниться 30… Однак, якщо не заглядати у паспорт, я наважуся сказати таке: Василь заслуговує того, щоби його принаймні викликали на збори національної збірної.

джерело:офіційний сайт УПЛ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022