Зірки УПЛ: Євген Банада


Футболіст «Олександрії», який прогресує швидше за всіх.

У цій рубриці читач зможе ознайомлюватися зі стислими характеристиками футболістів, які виступають у Чемпіонаті Української Прем’єр-Ліги та з найкращого боку проявили себе в останньому календарному турі. Відповідні характеристики даватимуть професіонали своєї справи — колишні гравці й нинішні тренери, завдання котрих — робити необхідні акценти.

Півзахисника «Олександрії» характеризує експерт Олександр Сопко:

Характеристика. Один із ключових виконавців середини поля в «Олександрії». Такі зазвичай уміють грати у футбол, причому не в якійсь одній іпостасі — тільки відбирати, тільки створювати, а в усіх. Тобто Євген, будучи опорником і чудово виконуючи безпосередні функції, водночас активно допомагає атакувальній лінії. Він давно в клубі, пройшов із ним усі стадії становлення. Головне, чим Банада відрізняється від партнерів, — швидкістю прогресу. Можливо, це на нього так єврокубки вплинули.

«Плюси» в грі. Працездатний, непоступливий, самовідданий. Розуміє гру. Боєць, без якого неможливо уявити «Олександрію». Відрадно, що цього сезону він дуже додав у діях на атаку. Раніше йому була притаманна, скажімо так, хороша агресивність у чужому штрафному при подачі кутових та штрафних. А сьогодні він явно покращив уміння грати в завершальній фазі атаки, тому, зокрема, почав забивати.

«Мінуси» в грі. Насамперед недостатня швидкість (особливо дистанційна). Крім того, на мою думку, йому треба додати в такому ігровому компоненті, як початок атаки, перший пас.

Перспективи. Згадавши його вік, зрозуміємо, що Євген вступив у час розквіту кар’єри. І якщо цілий рік Банада прогресуватиме так, як останній місяць, отримає виклик від наставників національної команди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021