Зірки УПЛ: Євген Банада


Футболіст «Олександрії», який прогресує швидше за всіх.

У цій рубриці читач зможе ознайомлюватися зі стислими характеристиками футболістів, які виступають у Чемпіонаті Української Прем’єр-Ліги та з найкращого боку проявили себе в останньому календарному турі. Відповідні характеристики даватимуть професіонали своєї справи — колишні гравці й нинішні тренери, завдання котрих — робити необхідні акценти.

Півзахисника «Олександрії» характеризує експерт Олександр Сопко:

Характеристика. Один із ключових виконавців середини поля в «Олександрії». Такі зазвичай уміють грати у футбол, причому не в якійсь одній іпостасі — тільки відбирати, тільки створювати, а в усіх. Тобто Євген, будучи опорником і чудово виконуючи безпосередні функції, водночас активно допомагає атакувальній лінії. Він давно в клубі, пройшов із ним усі стадії становлення. Головне, чим Банада відрізняється від партнерів, — швидкістю прогресу. Можливо, це на нього так єврокубки вплинули.

«Плюси» в грі. Працездатний, непоступливий, самовідданий. Розуміє гру. Боєць, без якого неможливо уявити «Олександрію». Відрадно, що цього сезону він дуже додав у діях на атаку. Раніше йому була притаманна, скажімо так, хороша агресивність у чужому штрафному при подачі кутових та штрафних. А сьогодні він явно покращив уміння грати в завершальній фазі атаки, тому, зокрема, почав забивати.

«Мінуси» в грі. Насамперед недостатня швидкість (особливо дистанційна). Крім того, на мою думку, йому треба додати в такому ігровому компоненті, як початок атаки, перший пас.

Перспективи. Згадавши його вік, зрозуміємо, що Євген вступив у час розквіту кар’єри. І якщо цілий рік Банада прогресуватиме так, як останній місяць, отримає виклик від наставників національної команди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022