Зламати негативну статистику


16 серпня «Олександрія» буде приймати на своєму полі гостей – ПФК «Суми». Гра розпочнеться о 19. 00. Сумська команда молода команда в першій лізі, але статистика міжусобчиків не на користь олександрійців. За два попередні Чемпіонати в чотирьох поєдинках олександрійцям усміхнулася доля лише один раз – у першій зустрічі. У трьох наступних іграх перемога була на боці сумчан. Різниця м’ячів: 6-4=+2 у заліку нашого суперника.

Головним арбітром матчу буде Д. Кононов з Донецька. Допомагатимуть йому О. Марчик та В. Сухомлинов – обидва зі столиці України. 4-й асистент: В. Копієвський з Кіровограда. Спостерігач арбітражу: С.Возняк (Миколаїв).

Для поціновувачів статистики міграції футболістів з команди в команду: С.Танасюк, М.Лапідус, О.Болотов, Є.Сайко, Р.Марченко, Д.Козаченко, І.Погорєлов, Д.Осадчий, А.Муховиков.

Напередодні такого відповідального матчу головні тренери обох команд поділилися своїми думками стосовно наступного поєдинку.

Володимир Шаран, головний тренер ФК «Олександрія»:

Ми готуємося до матчу з «Сумами» в звичайному режимі. Але, на превеликий жаль, до лазаретників приєднався А.Сухоцький, а якщо врахувати травми В.Бідловського, А.Шендріка,С.Старенького та О.Іващенко, тому є кадрові проблеми. Але для чого ми тримаємо двадцять п’ять футболістів у складі нашої команди? Я вважаю, що хороший рівень гри, а головне результат, маємо здобувати в кожному матчі, незважаючи на те, хто персонально виходить на поле.

Ю.Ярошенко, головний тренер ПФК «Суми»:

— «Олександрія » — команда яка претендує на Прем’єр-Лігу, незважаючи на їх кадрові проблеми, вибір та резерв футболістів у них більший за наш. У нас в команді багато молодих гравців, і якщо з основи «випадає» два лідери, як, наприклад, у минулому турі Богачов та Лебеденко — для нас це вже велика втрата. Але ці хлопці, як вцілому і вся команда, готуються до матчу в Олександрії. Можливо, на сьогодні не всі футболісти в однаковому плані функціонально готові, адже деякі гравці приєдналися до нас 2-3 тижні тому, однак вони теж будуть поступово набирати форму.

Отож, чекаємо олександрійців в суботу на 19.00. Підтримаємо нашу головну спортивну надію і натхнення, славу і гордість Олександрійщини. Гравці чекають підтримки уболівальників, адже футбол – це гра для мільйонів уболівальників і глядачів. Разом до нових успіхів!

Іван Мельник

Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021