Зламати негативну статистику


16 серпня «Олександрія» буде приймати на своєму полі гостей – ПФК «Суми». Гра розпочнеться о 19. 00. Сумська команда молода команда в першій лізі, але статистика міжусобчиків не на користь олександрійців. За два попередні Чемпіонати в чотирьох поєдинках олександрійцям усміхнулася доля лише один раз – у першій зустрічі. У трьох наступних іграх перемога була на боці сумчан. Різниця м’ячів: 6-4=+2 у заліку нашого суперника.

Головним арбітром матчу буде Д. Кононов з Донецька. Допомагатимуть йому О. Марчик та В. Сухомлинов – обидва зі столиці України. 4-й асистент: В. Копієвський з Кіровограда. Спостерігач арбітражу: С.Возняк (Миколаїв).

Для поціновувачів статистики міграції футболістів з команди в команду: С.Танасюк, М.Лапідус, О.Болотов, Є.Сайко, Р.Марченко, Д.Козаченко, І.Погорєлов, Д.Осадчий, А.Муховиков.

Напередодні такого відповідального матчу головні тренери обох команд поділилися своїми думками стосовно наступного поєдинку.

Володимир Шаран, головний тренер ФК «Олександрія»:

Ми готуємося до матчу з «Сумами» в звичайному режимі. Але, на превеликий жаль, до лазаретників приєднався А.Сухоцький, а якщо врахувати травми В.Бідловського, А.Шендріка,С.Старенького та О.Іващенко, тому є кадрові проблеми. Але для чого ми тримаємо двадцять п’ять футболістів у складі нашої команди? Я вважаю, що хороший рівень гри, а головне результат, маємо здобувати в кожному матчі, незважаючи на те, хто персонально виходить на поле.

Ю.Ярошенко, головний тренер ПФК «Суми»:

— «Олександрія » — команда яка претендує на Прем’єр-Лігу, незважаючи на їх кадрові проблеми, вибір та резерв футболістів у них більший за наш. У нас в команді багато молодих гравців, і якщо з основи «випадає» два лідери, як, наприклад, у минулому турі Богачов та Лебеденко — для нас це вже велика втрата. Але ці хлопці, як вцілому і вся команда, готуються до матчу в Олександрії. Можливо, на сьогодні не всі футболісти в однаковому плані функціонально готові, адже деякі гравці приєдналися до нас 2-3 тижні тому, однак вони теж будуть поступово набирати форму.

Отож, чекаємо олександрійців в суботу на 19.00. Підтримаємо нашу головну спортивну надію і натхнення, славу і гордість Олександрійщини. Гравці чекають підтримки уболівальників, адже футбол – це гра для мільйонів уболівальників і глядачів. Разом до нових успіхів!

Іван Мельник

Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022