Змагання до Дня Збройних Сил України


04 грудня 2015 року в спортивному залі комунального закладу «ДЮСШ № 2» управління освіти, молоді та спорту міської ради проходили традиційні змагання збірних команд юнаків 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, присвячені Дню Збройних Сил України. В змаганнях брали участь 11 команд, в складі 7 учнів кожна. Учасники змагань продемонстрували знання і вміння з допризовної підготовки у вигляді естафетних завдань, рівень фізичної підготовки, вміння виконувати комплексно-силові вправи та пересуватись в протигазі. Під керівництвом інструкторів в/ч 2269 м. Олександрії учасники змагань показали свої вміння розбирати та складати автомат Калашнікова.

За вагомий вклад в патріотичне виховання молоді та високі результати на змаганнях Всеукраїнського та Світового рівнів, грамотою управління освіти, молоді та спорту міської ради були відзначенні вчителі фізичного виховання Скоренцов Валерій (ЛІТ) та Кравченко Олексій (ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10).

З показовими виступами перед учасниками та гостями змагань виступили вихованці військово-патріотичного спортивного клубу «ЗАХИСТ» (тренер Кравченко О.)

За результатами змагань місця розподілили таким чином:
І місце – НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа»;
ІІ місце – ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15;
ІІІ місце – ЗНЗ І-ІІІ ст. № 10.
Учасники змагань були нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту міської ради.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022