Змагання, що додають патріотизму і фізичного гарту


Втретє, що вже стали традиційними, проводяться спортивні змагання серед учнівських команд новопразьких шкіл під егідою громадської організації «Олександрійської районної спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів – інтернаціоналістів») та за сприяння ТОВ «УкрАгроКом» спільно з районною владою.

7 червня команда колишніх афганців, що взяла шефство над ЗОШ I-II ступенів селища Нова Прага, провели легкоатлетичні змагання з бігу, віджимання, стрибках в довжину з місця та з розбігу, з міні- футболу та в перетягуванні канату. У запеклій спортивній борні місця визначилися таким чином: 1 місце завоювала команда юних спортсменів ЗОШ I-II ступенів, другу сходинку посіли учні НВК та третє – за ЗОШ I-III ступенів. Перехідний Кубок ім. А.Ковтуна цього разу залишився в школі, у якій свого часу навчався А.Ковтун.

За команду воїнів – інтернаціоналістів виступали: В.Кондрескул ( голова спілки), М.Волков, Є.Кириченко, О.Гетьманець, В.Небелиця, О.Банул, С.Бояр, В.Гейко. Команда афганців завоювала третє місце в перетягуванні канату.

Велика подяка керівництву навчальних закладів Нової Праги, які відгукнулися і прийняли участь у змаганнях, та особлива подяку адміністрації ЗОШ I-II ступенів, які свято бережуть пам’ять про свого колишнього учня…

Здоровье спортсменам позволяют сохранить специальные спортивные добавки с агрегатора цен

І. Мельник

Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022