Змагання зі спортивних походів


В період з 14 квітня 2014 року по 18 квітня 2014 року на території Знам’янського та Олександрівського районів Кіровоградщини відбулися V-ті відкриті обласні змагання зі спортивних походів, участь у яких взяли команди м. Кіровограда, Знам’янського та Маловиськівського районів та нашого міста.

Команда Будинку дитячої та юнацької творчості у складі учнів ЗНЗ № 9 під керівництвом Корнієнка В.М. (заступника директора ЗНЗ № 9) та Мажаєва А.Ю. (завідуючого туристичним відділом БДЮТ), захищала честь міста Олександрії на цих змаганнях. Протягом чотирьох днів команда пройшла біля 60 кілометрів за маршрутом: с. Богданівка (ст. Чорноліська) – оз. Болото Чорний ліс – с. Веселий Кут – Дмитрівське лісництво – с. Ружичиве – с. Вищі Верищаки – с. Бірки. Ккоманді потрібно було знайти КП (контрольні пункти), які нанесені на карті — на місцевості, долати природні перешкоди та демонструвати своє командне вміння працювати з туристичним спорядженням, застосовуючи його при подоланні навісної переправи, спуску «дюльфером», крутих спусків, підйомів та проходження траверсом схилів.

Маршрут також проходив по місцям, пов’язаних з діяльністю партизан у Чорному лісі під керівництвом нашого земляка Іллі Даниловича Діброви.
За підсумками туристичних змагань, команда БДЮТ зайняла І призове місце.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022