Змагання зі спортивних походів


В період з 14 квітня 2014 року по 18 квітня 2014 року на території Знам’янського та Олександрівського районів Кіровоградщини відбулися V-ті відкриті обласні змагання зі спортивних походів, участь у яких взяли команди м. Кіровограда, Знам’янського та Маловиськівського районів та нашого міста.

Команда Будинку дитячої та юнацької творчості у складі учнів ЗНЗ № 9 під керівництвом Корнієнка В.М. (заступника директора ЗНЗ № 9) та Мажаєва А.Ю. (завідуючого туристичним відділом БДЮТ), захищала честь міста Олександрії на цих змаганнях. Протягом чотирьох днів команда пройшла біля 60 кілометрів за маршрутом: с. Богданівка (ст. Чорноліська) – оз. Болото Чорний ліс – с. Веселий Кут – Дмитрівське лісництво – с. Ружичиве – с. Вищі Верищаки – с. Бірки. Ккоманді потрібно було знайти КП (контрольні пункти), які нанесені на карті — на місцевості, долати природні перешкоди та демонструвати своє командне вміння працювати з туристичним спорядженням, застосовуючи його при подоланні навісної переправи, спуску «дюльфером», крутих спусків, підйомів та проходження траверсом схилів.

Маршрут також проходив по місцям, пов’язаних з діяльністю партизан у Чорному лісі під керівництвом нашого земляка Іллі Даниловича Діброви.
За підсумками туристичних змагань, команда БДЮТ зайняла І призове місце.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021